Wpis z mikrobloga

Przez przypadek odkryłem super gierkę na steam w klimatach Commandos, Robin Hood, czy Desperados. Jest do pobrania demo gry, premiera pełnej wersji 6 grudnia. Tutaj mamy klimaty Japonii, czasów szogunów itp. Gra się wyśmienicie, zachęcam wypróbować jak ktoś lubi takie klimaty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#gry #strategie #commandos
thisismaddnes - Przez przypadek odkryłem super gierkę na steam w klimatach Commandos,...
  • 2
  • Odpowiedz
@thisismaddnes: Widzę, że powolutku ludzie zaczynają mówić o tej grze, co mnie cieszy. Chyba nawet niedługo po premierze kupię, bo zagrałbym sobie, po tych wszystkich otwartych światach i otwieraniu skrzynek, w taką normalną, katolicką, heteroseksualną grę singlową, która wymaga odrobinę pomyślunku i przywołuje miłe wspomnienia. Trza takie rzeczy wspierać.

W Polsce z tego co widzę można kupić bogate wydanie pudełkowe od Techlandu, za jakieś 100 zł. Osobiście wolałbym po prostu sam
  • Odpowiedz
Commandos


@thisismaddnes: jeśli chcesz sobie wrócić do commandosów no to polecam moda destination paris do 2, podbity poziom trudności, wszystkie misje z 1,2,3 i dodatku do 1 + masa misji od graczy + część map z desperadosa
  • Odpowiedz