Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, co robić? Jak żyć? Mam dziewczynę lvl 22, ja lvl 24. Generalnie super nam sie razem układa, świetnie się dogadujemy itd. ale jest jeden duży dla mnie problem. To jest moja trzecia dziewczyna (ja jestem jej pierwszym) i tak jak z nią najlepiej się rozumiem porównując z byłymi, tak w łóżku mniej. Tzn. jest #seks i jest nam fajnie, ale taki... klasyczny. Ona nie chce żadnych urozmaiceń, ja np. bardzo lubię seks oralny i jak ja ją pieszczę to lubi, ale sama nie ma ochoty być stroną aktywną. Pytałem kiedyś o to, prosiła bym dał jej czas i nie naciskał. Tak zrobiłem, ale sprawy nie idą raczej do przodu (inb4: tak, z moją higieną wszystko w porządku).
Pytanie do mirków: jakbyście byli na moim miejscu i mielibyscie sie wiązać z super (waszym zdaniem) przyszłościową, rozsądną dziewczyną na stałe lubiąc lodzika bardzo i wiedząc, że nie dostaniecie to pogodzilibyście się z tym, czy to za duży problem? Może wyolbrzymiam.
#logikarozowychpaskow #zwiazki #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling

OP przesadza?

  • tak 47.0% (63)
  • nie 53.0% (71)

Oddanych głosów: 134

  • 16
Generalnie super nam sie razem układa, świetnie się dogadujemy itd


masz ideał? nie widzę problemu

ale jest jeden duży dla mnie problem


czyli nie masz ideału...

jest #seks i jest nam fajnie, ale taki... klasyczny. Ona nie chce żadnych urozmaiceń,


to już nic nie zrobisz... będziesz miał dziewczynę która lubi raz w miesiącu i tylko po ciemku

jak ja ją pieszczę to lubi, ale sama nie ma ochoty być stroną aktywną


o
@AnonimoweMirkoWyznania wydaje mi sie, że wchodząc w związek z dziewica trzeba się trochę liczyć z tym, że wszystkie te seksualne sprawy mogą zająć trochę więcej czasu. Oczywiście, różne dziewczyny się zdarzają, ale czasem (podkreslam CZASEM) nizsze libido czy brak otwartości do eksperymentowania mogą być służebne dla bycia dziewica do tego ~22 roku życia (bo jak wiemy, średni wiek inicjacji leci w dół). Sam zdecyduj czy Ci to pasuje.
Jeśli bierzesz dziewicę (bo nie napisałeś tego wprost, napisałeś tylko, że jesteś jej pierwszym) to wiadomo, że trzeba dać jej wiecej czasu na przyzwyczajenie. Ale jesli po pol roku.. no MAX. roku nie zrobi Ci loda bo "sie wstydzi", "sie brzydzi", się coś tam.. to nic z tego nie będzie, nie ma szans. Mówię z doświadczenia.

A Ty jeszcze piszesz, że jest mało aktywna w ogóle w seksie... To typ drewnianej królewny
@AnonimoweMirkoWyznania: Miałem ten sam problem. Okazało się, że laska miała jakieś przykre doświadczenia, kiedy koledzy namawiali ją, żeby im robiła jak była nastolatką i nie wiedziała o co chodzi i się zawstydziła i zraziła. Wtedy mi na tym nie zależało, ale i tak było fajnie i po dwóch latach sama mnie zaskoczyła i w końcu tak jej się spodobało, że nie mogła żyć bez tego. Więc wszystko jest możliwe pod warunkiem,