Wpis z mikrobloga

Pierwsza od dłuższego czasu gra w #eu4 #europauniversalis i jedyne co mi się ciśnie na usta to "co za #!$%@? akcja". Long story short, postanowiłem, że Polska nie pójdzie w kierunku wschodnim, tylko w zachodnim.

Tak więc rozwijam przemysł, idę w high development, a nie blobowanie(ile można cieszyć się RON od Śląska po Kamczatkę), kolonie, a wschodem niech się zajmuje Litwa(pomijając stack whipe'y husaria vs. ruscy), wybrałem lokalnego szlachcica, protestantyzm, wpadła mi unia z Czechami i chyba stworzę sobie imperium zachodnio słowiańskie i wyczyszczę Wielkie Czechy z Niemców. W międzyczasie Węgrom z Habsurgiem na tronie wpadła unia nad Austrią, po jakimś czasie ją odziedziczyli, no one expected that. Plan na najbliższy czas to kolonie w karaibach, afryce zachodniej i południowej, dochód z handlu musi się zgadzać.

edit: no i oczywiście remove kebab z europy i odbicie Konstatynopola z rąk niewiernych, DEUS VULT!
Pobierz altnume22 - Pierwsza od dłuższego czasu gra w #eu4 #europauniversalis i jedyne co mi ...
źródło: comment_Pv07U9j8NUO9M8wGUGQa3nkECGSlt4lL.jpg
  • 7