Wpis z mikrobloga

@tyu38: Trzeba uważać by potem, nawet po dłuższym czasie szybka nam nie zaparowała bo bywa, że nie widać wtedy aktualnej godziny. Czasem też trzeba mieć odpowiednie narzędzia, a i tak uważać trzeba by nie tworzyć nowych rys na obudowie i szkiełku.
@tyu38: zależy jaki materiał. Plexi to kupisz pastę polerską za grosze i zrobisz sam(chociażby z allegro). Minerał nie jest już tak łatwo samemu spolerować, szczególnie głębszych rys i o ile nie masz małego warsztatu i ogaru to nie wierz w te super filmiki co 3 razy przejedziesz szmatką i czysto. Szafiru nawet bym nie próbował sam polerować D:

PS z plexi wrzuciłbym jakieś przed i po, ale sam się nei spodziewałem,
@tyu38: Idzie to zrobić w domowych warunkach, sam polerowałem mineralne szkło z dość głęboką rysą którą sobie załatwiłem i się udało. Jest to dość długi proces, który mi zajął tydzień
@tyu38: to smaruj z 80 cebul i powinno być ok o ile nie jest bardzo źle. Ewentualnie można u zegarmistrza wymienić szkło, ale koszty mogą być większe ze względu na dobranie podobnego i na testy szczelności, więc pewnie gra niewarta świeczki.