Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wyjdź do ludzi mówili. Dziś spotkałem koleżankę z pracy w metrze. Podszedłem cześć, cześć, 1 minuta rozmowy i 30 min jazdy w ciszy (później jechałem z nią autobusem...). To była najbardziej niezręczna połówka godziny od jakiegoś roku. Nie warto było. A, szkoda gadać, szkoda strzępić ryja naprawde

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: xadereq
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Wyjdź do ludzi mówili. Dziś spotkał...

źródło: comment_iU7mXmhYBK3CWR6Uf5uwM5wcw7EkdyJn.jpg

Pobierz
  • 10
@AnonimoweMirkoWyznania: To sie nazywa brak blyskotlowosci. Zawsze lepiej pomilczeć niż palnąć jakieś słowne chamstwo jak np. ja. :D
Chociaż wydaje mi się, że nie potrafię myśleć nad gównotematami a różowe tylko o tym by gadały.
Wypunktuj sobie o czym gadać, laski zazwyczaj są wygadane więc wystarczy zarzucić jakikolwiek gównotemat. Np. 'O kurczens, gdzie takie paznokcie zrobiłaś? || U Majki jeżowskiej takie widziałem || podobajo mi się || Moja przyszła dziewczyna będzie
@AnonimoweMirkoWyznania:

w czym problem - pytasz co robi w weekend jak nic to proponujesz wyjście do kina. Jak zacznie pierzyć że ma chłopaka itp... to odpowiadasz "jeszcze ci się nie oświadczam, naprawdę chcę tylko wyjść do kina w miłym towarzystwie".