Wpis z mikrobloga

Biblia to księga opisująca kontakt naszych przodków z istotami pozaziemskimi. Tym razem na ruszt rzucimy jedne z wielu spotkań z kosmitami, których świadkami byli m.in. biblijny prorok Daniel i Jan z Apokalipsy. Prorok Daniel tak opisał swe spotkanie: "Dnia dwudziestego czwartego pierwszego miesiąca, gdy znajdowałem się nad brzegiem Wielkiej Rzeki, to jest nad Tygrysem, podniosłem oczy i patrzałem: Oto stał pewien człowiek ubrany w lniane szaty, a jego biodra były przepasane czystym złotem, a ciało zaś jego było podobne do tarsziszu, jego oblicze do blasku błyskawicy, oczy jego były jak pochodnie ogniste, jego ramiona i nogi jak błysk polerowanej miedzi, a jego głos jak głos tłumu. Ja, Daniel, oglądałem tylko sam widzenie, a ludzie, którzy byli ze mną, nie oglądali widzenia, ogarnęło ich jednak wielkie przerażenie, tak że uciekli, by się ukryć." (Ks. Daniela X-5-7)

Po raz kolejny mamy tu dokładny opis kosmity w skafandrze astronauty, dokonany przez prymitywnego technologicznie człowieka, który za pomocą znanych sobie słów i pojęć próbuje opisać to co widzi. Widząc skafander Daniel próbuje go opisać jako 'podobny do tarsziszu' i 'błyszczący niczym polerowana miedź'. Opisuje również pas ze złota oraz podświetlany hełm, który przedstawia jako podobny do 'blasku błyskawicy' a oczy do 'pochodni ognistej'. Głos kosmity niczym głos tłumu - dokładnie w taki sposób prymitywny technologicznie człowiek opisze działanie mikrofonu, za pomocą którego kosmita przemawiał.

Podobny opis przekazuje także Jan w swojej Apokalipsie: "I obróciłem się, by widzieć, co za głos do mnie mówił;
a obróciwszy się, ujrzałem siedem złotych świeczników, i pośród świeczników kogoś podobnego do Syna Człowieczego,
obleczonego w szatę do stóp i przepasanego na piersiach złotym pasem. Głowa Jego i włosy - białe jak biała wełna, jak śnieg, a oczy Jego jak płomień ognia. Stopy Jego podobne do drogocennego metalu, jak gdyby w piecu rozżarzonego, a głos Jego jak głos wielu wód." (Ap I-12-15)

Znowu to samo - głos z mikrofonu 'głosem wielu wód', skafander ze 'złotym pasem', podświetlany hełm zawierający 'oczy jak płomień ognia', 'stopy podobne do drogocennego metalu' - buty astronauty, a 'siedem złotych świeczników' to siedem statków kosmicznych przy których stoi ów 'syn człowieczy'.

Jeśli kogoś ciekawią takie rzeczy to odpowiedni tag to #kosmiczneopowiesci

#kosmiczneopowiesci #ufo #kosmici #religia #chrzescijanstwo #historia #ciekawostki
Gorti - Biblia to księga opisująca kontakt naszych przodków z istotami pozaziemskimi....

źródło: comment_HJKhrJBFJFXnTe5lqvFoU4OkXQrG26tk.jpg

Pobierz
  • 84
@Theia: pisałam ci jeszcze jedna odpowiedź do innego twego komentarza ale jak widzę jak masz zakuty łeb hehe to stwierdzam że i tak nie rozumiesz mych wywodów bo zapewne jeszcze w gimnazjum kiblujesz więc nie ma sensu się tu zbyt wysilać:) hehehehehehehe pisze do ciebie twoim językiem abyś zrozumiała xdddd

Jak nisko nieraz trzeba upaść by do kogoś trafić z przekazem i to bez pewności że przekaz zostanie zrozumiany( ͡°
@Theia: ahahahahahahahahaha wyjaśniłas na podstawie matematyki ahahahahahahahahaha oooooo Gaus byłby z twych "matematycznych" wyjaśnień dumny buahahahahahaha ja tylko nadmienie że żyjemy w czasach gdzie są teorie o istnieniu 11 wymiarów a ty piszesz że coś według ciebie jest niemożliwe ahahahahahahahahaha kobieto obudź się bo w kloace uwielbienia własnej osoby zasnelas; takie osoby jak ty jeszcze nie wyszły poza ciasne ramy swego umysłu by zobaczyć że tak na prawdę wszystko jest możliwe
@kubako: problem polega na tym że ty wszelkie prawdopodobienstwa bądź nieprawdopodobienstwa podróży galaktycznych postrzegasz nasza obecna wiedzą która w zasadzie jest w powijakach. Zauważ że dopiero 100 lat posługujemy się maszynami w podróży na szerszą skalę(mam na myśli auta) a 40 lat temu wylądowaliśmy na księżycu(a dziś jakoś nie latamy;)). Fizyka kwantowa, która zapewne jest kluczem do wielu bram, zaczyna swój rozwój dopiero w 21 wieku mimo że już od 100
@666diabolique666: Cóż, nasza wiedza w niektórych kwestiach jest w powijakach, ale w innych mamy całkiem sporą pewność co do naszej racji. Dotyczy to na przykład takich spraw jak maksymalna prędkość przemieszczania się obiektów materialnych.
Oczywiście może się przytrafić, że podstawy naszej wiedzy okażą się błędne. Ale prawdę mówiąc to równie duża szansa, że powtórnie przyjdzie Jezus i okaże się, że Gorti pisze bzdury, a te wszystkie opisy objawień są dosłowne a