Wpis z mikrobloga

Hej Mirki i Mirabelki z #podrozujzwykopem!

Parę miesięcy temu wraz z żoną wróciliśmy z rocznej podróży dookoła świata (może niektórzy widzieli ten wpis, gdy mieliśmy przed sobą jeszcze 1/4 podróży).

Przeżyliśmy, wróciliśmy bezpiecznie do domu, zdążyliśmy się nacieszyć rodziną i w końcu możemy powiedzieć, że się ogarnęliśmy i wróciliśmy do normalnego życia. Z tej okazji przygotowałem też krótki film z podróży i robię małe #chwalesie. Niestety film może się nie włączać na urządzeniach mobilnych (ze względu na muzykę - wystarczy otworzyć w przeglądarce i ustawić tryb komputera). Co do samego filmu - nie jestem ekspertem w montażu, więc poziomu technicznego Gonciarza się nie spodziewajcie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Być może w ten weekend uda nam się zrobić AMA dla zainteresowanych.

#podroze #dookolaswiata #addictedtotravel
  • 7
@ArcziMiszcz, @mistalowa: Kosztowało sporo więcej, niż przypuszczaliśmy - nawet #programista15k z wykopu musiałby przez większość roku tylko odkładać na taką sumę. W AMA opiszę szczegółowo, bo mamy rozpiskę wydatków.

A czas na wyjazd mieliśmy, bo rzuciliśmy pracę - ot cały sekret.

@vava22: no reakcja naszych rodziców była dość oryginalna (i różna), bo zrobiliśmy niespodziankę i przyjechaliśmy dzień wcześniej ;)