Wpis z mikrobloga

Kozacy 3: 8 grudnia wychodzi DLC "Days of Brillance" z: ✔ Polską Kampania. M.in. Bitwa pod Kłuszynem i Wiedeń, ✔ 5 dodatkowymi misjami, ✔ Nowymi państwami: Dania i Holandia, ✔ 5 nowymi jednostkami, w tym dla Polski! ( ͡º ͜ʖ͡º)

Więcej info: http://forum.kozacy.org/21216-nowy-dlc-do-cossacks-3-vt3647.htm

#pcmasterrace #gry #strategie #kozacy #cossacks #cossacks3
kozacy_org - Kozacy 3: 8 grudnia wychodzi DLC "Days of Brillance" z: ✔ Polską Kampani...

źródło: comment_rrCj6LndjofPFOWtHtVxn7Mfpxe7wEgP.jpg

Pobierz
  • 18
@Majku_: Większość dawno naprawiona, gramy ligi, turnieje, misje i kampanie. Czasem się zdarzy jakiś bug, ale między tym co było w dniu premiery, a tym co jest teraz jest duża różnica. :)
@Majku_: @kozacy_org: takie wstawki powinny byc w cenie gry bo placic kolejne 10 dolcow za te smieszne ich upgrady to przesada

Co do bledow to bylo po premierze juz 18 updejtow. Gra jest fajna ale nie na dlugo, za malo statystyk i ogolnie "bajerow" zatrzymujacych na chwile poza napierdzielanka.
@kozacy_org: mi bardziej chodzi o statsy ludkow co produkujemy tj fajnie jakby np. Muszkieter mial jakis skill od 1do10 jego wlasciwosc bo teraz jak jest napisane ze jest dobry w gropie czy cos takiego to gowno mi mowi wzgledem np. Huzarza na koniu ....
@kozacy_org: Odpaliłem wczoraj wieczorem, jak na razie to ta sama świetna gra, pewnie znów spędzę nad nią kilkaset godzin a potem jeszcze multi zacznę :D Tak na szybko pytanie, w starych cossackach po naciśnięciu tyldy pokazywało nam hp jednostek i budynków, teraz to nie działa, dlaczego?
@keltan: ponieważ c3 zawierało na początku funkcjonalność europejskich bojow, a nie powrotu na wojnę. Producentsstara się na bieżąco dodawać wszystko co pamiętamy z back to ear, więc tyldy nie ma, ale wróci. :)