Wpis z mikrobloga

@YaniepaweleXD: no ale tylko kurier albo kto zna prace kuriera wie,ze ma dany rejon na którym jest w danym czasie i ma ustawiony predigt... mozna sprobowac doreczyc pozniej tylko jak masz adres po drodze jak wracasz ,zaden normalny kurier nie bedzie wracal gdy ma nie po drodze;) niema na to czasu ,nieudana proba doreczenia i nara w takich wypadkach najlepiej sie dogadac,ze odbierze sasiad itp;) jak chcemy oczywiscie
@YaniepaweleXD: Tyle co mi napsuli krwi .....

@anetaha: A nikt normalny nie zareaguje na picie w pociągu, ani nie będzie konfidentem gdy sąsiad leje żonę. Można tak w nieskończoność, ale właśnie przez takich jak ty za nienormalne uważa się stosowanie prawa (również praw konsumenckich).

EDIT: Niepotrzebnie napisałem personalnie, ale wiesz o co mi chodzi.
@YaniepaweleXD: @Urajah: Przesyłki kurierskie są usługami B2B, skierowanymi głownie dla biznesu, dlatego są dostarczane w godzinach pracy zakładów pracy.

Usługi dostarczania przesyłek powszechnych, takich od których nie jest naliczany Vat i może skorzystać z nich każda osoba z ulicy świadczy Poczta Polska. Trzeba było zamawiać pocztą a nie kurierem. Odebralibyście sobie w okienku o której godzinie chcecie.
@Urajah: prosze cię,zostan chodz na 1 dzien kurierem to bedziesz wiedzial o czym pisze bo to wszystko fajnie wyglada w teorii ale gdy masz 70 stopów i musisz to rozplanowac w predigcie zeby ci doreczalnosc nie spadla a jak spadnie to zjoby u szefa i jeszcze musisz zdarzyc na 17.30 byc spowrotem na hali z odbiorami bo tez zjoby to bys uwierz mial w dupie ze kogos niema w domu
@YaniepaweleXD: @anetaha: no dobra, ale jak #!$%@? zaznaczam, żeby zadzwonił przed próbą doręczenia, to oni mają to w dupie i zostawiają awizo W MIEJSCU NA REKLAMĘ PRZED KLATKĄ, no ja jebe!

Z kurierem to jak w lesie, a Poczta Polska? Listonosz zadzwoni, jak mu powiem że mnie nie ma to spyta gdzie jestem i jak może to podjedzie, albo zostawi u sąsiada albo w ogóle spotkamy się w połowie drogi