Wpis z mikrobloga

Witajcie wykopocztowe Mirki i Mirabelki.
Chciałem załatwić rabat na wysyłkę paczek więc odezwałem się do paru brokerów i jak na razie tylko jeden wyraził chęć udzielania rabatu przy większej jednorazowej wysyłce. Dlatego chcę zrobić spis chętnych który chcą wysłać taniej swoją paczkę. Niestety nie wiem ile dokładnie będzie taniej, muszę wiedzieć ile jest chętnych bo im więcej chętnych tym będzie większy rabat. Na zdjęciu przedstawie wam ile obecnie kosztuje u nich paczka. Chciałbym zebrać chętnych jak najszybciej.
Jest możliwość wysłania paczki za granicę, oczywiście jest do droższe niż na zdjęciu niżej. Piszcie na priv do mnie.

Jeszcze prośba do @b__g aby wspomniał o tym wpisie na koncie @Wykopoczta bo tylko z tego konta ludzie dostają powiadomienia do tagów autorskich.

A może ktoś z osób nie biorących udział w zabawia planuje wysłać coś na początku grudnia.
#kurier #wykopoczta
Pobierz MichalQ20 - Witajcie wykopocztowe Mirki i Mirabelki. 
Chciałem załatwić rabat na wys...
źródło: comment_bjLAoDEja8nEYO9A4ChyzUtgFB7rBDoc.jpg
  • 3
@MichalQ20:
Rozmawiałem ze wszystkimi brokerami na rynku. Za mały wolumen, by cokolwiek zdziałać sensownego.
Od jednego dostałem fajną ofertę, ale musiałbym pośredniczyć w płatnościach i brać odpowiedzialność za błędy.

Na chwilę obecną przerost formy nad treścią. W przyszłej edycji może coś uda się wprowadzić, teraz już nie ma sensu.