Wpis z mikrobloga

Śmietnik niemiłosierny na tym hardcore modzie. Przez pierwszą minutę na serverze zdążyłem zginąć 3 razy i to #!$%@? zabity przez swoich. Ludzie tam strzelają po wszystkich. Nie patrzą czy swój czy nie swój, po prostu #!$%@?ą. Z tego co pamiętam to w bf4 i bf3 rzadko zdarzały się teamkille, a tutaj to #!$%@? częściej zginiesz od swojego niż od przeciwnika. Powinni dodać stałe znaczniki swoich nad głowami bo ludzie nie patrzą do kogo strzelają. #bf1 #battlefield1
  • 6
  • 0
@Lonilele Bo bf1 nijak się ma do battlefielda. Szamotanina dla casuali. Czekam na rozwój tej gry. np. na dzisiejszego hc, żeby móc lepiej ocenić, jednakże strzelanie w tej grze i wydaje mi się trywialne w porównaniu do 3 i 4. Grałem kilka godzin i nawet mnir niv nie wkurzało.A lubię adrenalinę typu jeszcze jednoRPG i po czolgu. Kurfa rozwalił mnie. Nic mi nie podnosiło ciśnienia. Hc jest fajny ale w grze w
@Lonilele:no #!$%@? a nie hc, zrobili wszystko żeby obrzydzić graczom ten tryb #!$%@?.

Teraz znowu trzeba czekać aż wydadzą aktualizacje dla wynajmowanych serwerów zeby adminy miały możliwość ustawienia opcji i dopiero będzie się dało grać hc...
np. limit snajperów, bany/kicki po x teamkillach itp...