Wpis z mikrobloga

Spotkaliście się z czymś takim, że #kurier #inpost stwierdził, że paczka jest ponad gabarytowa, nie kontaktował się z Wami w celu uzgodnienia ewentualnego miejsca odbioru na mieście bądź przy Paczkomacie?

Inpost odpisał mi, że muszę przyjechać po paczkę do miasta oddalonego o ponad 40km. Trochę parodia jak sprzedawca zaproponował mi taką usługę, a ja muszę marnować swój czas i pieniądz przez usługodawcę czyt. InPost. Zawsze tak jest z paczkami ponad gabarytowymi? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#smutek #kiciochpyta #pomocy
  • 7
@wsxx: kiedyś obudowę kupowałem z paczkomatem, ale wiedziałem, że jest za duże, tylko ja magazyn inpostu mam obok domu różowego, więc tak nie bolało, tylko do mnie zadzwonili, że paczka jest za duża i mogę ją odebrać. Co ciekawe, było to jakoś dzień przed świętami i jeszcze sam z magazynu brałem, bo taki jakiś mały różowy pasek był i nie mógł tego udźwignąć ( ͡º ͜ʖ͡º)
@wsxx: Jak ma włożyć paczkę do paczkomatu jak mu się nie mieści, ma ją na siłę tam wpychać ? Pisz do sprzedawcy niech to jakoś rozwiąże, nie wiem dopłaci inpostowi za to żeby do domu Ci dostarczyli albo niech wyśle kurierem.
@MichalQ20 @Norske: @MichaelT128: Dostawa jest darmowa, ale chodzi o sam fakt, że teraz muszę jechać po paczkę do magazynu robiąc łącznie prawie 100km dodatkowych. Gdybym wiedział, że tak jest wybrałbym normalnego kuriera.. Ja #!$%@? xd
A z drugiej strony to kurier nie mógł zadzwonić w celu odbioru paczki wprost od niego. Chyba nie łamie regulaminu i zawsze mógłbym jakoś potwierdzić przez infolinię czy coś.. xd
@wsxx: Ale to nie wina inpostu tylko sprzedawcy. Paczke nadawał u kuriera albo w punkcie to nikt nie sprawdził czy się zmieści. Mógł zadzonić, ale nie musiał bo pewnie nie maił nawet czasu. Jak mówię kontaktuj się z sprzedawcą i możesz jeszcze do inpostu żeby Ci to do domu zawieźli. Ja bym na 100% nie pojechał po paczkę która miałą być do paczkomatu a jest gdzieś w sortowni inpostu.