Wpis z mikrobloga

#!$%@? jak on to wygrał ??!! Przeciez:
1. Clinton wygrała wszystkie debaty w tym drugiej zmiazdzyla Trumpa.
2. Trump w swoim życiu obraził wszystkie grupy spolecze. Generalnie obraził wszystkich ludzi na ziemi.
3. Trump gardzi kobietami które stanowią przecież około 50% wyborców.
4. Trump chwali Putina czyli dla przeciętnego amerykanina największego wroga USA.
5. Trump gardzi Murzynami, Meksykanami, robolami, biedakami którzy stanowią spory procent głosujących. #amerykawybiera2016 #4konserwy #bekazlewactwa
  • 53
@Karol_Bovary: dobrze, ze mądrale w stylu glosujacych na pis, trumpa i inne smieszne ugrupowania to taka elita xD

EDIT bo drugi post: Nie, zeby nie bylo to nie bylem i nie jestem fanem Hillary, ale wolę kogoś zrownoważonego, chociażby po to by przezimować.
Clinton wygrała wszystkie debaty w tym drugiej zmiazdzyla Trumpa.


@grucki: Nie

Trump w swoim życiu obraził wszystkie grupy spolecze. Generalnie obraził wszystkich ludzi na ziemi.


@grucki: Mnie nie obraził

Trump chwali Putina czyli dla przeciętnego amerykanina największego wroga USA.


@grucki: Przeciętny Hamburger ma w piździe Putina

Ogólnie powody z dupy dałeś a Trump wygrał bo ludzie mają już dość całego tego syfu.
@b__k: Czytaj. Jako całość, statystycznie. Mam o sobie dobre mniemanie, ale znając życie zawsze znajdzie sie ktoś mądrzejszy ode mnie ( ale wątpie, że sa to wyborcy Trumpa ( ͡° ͜ʖ ͡°) )
@grucki: Takie uroki demokracji, że opiera się na rządach tłumu i krótkich, ostrych wachaniach emocji. Więc w sumie masz małpy na huśtawce podczas opadów na zmianę bananów, lub gówna. Tak mniej więcej wygląda polityka. Właściwie to chciałem to opisać delikatniej niż @alex-fortune, ale chyba nie pykło.
@Karol_Bovary: No tak, mea culpa - nie zapoznałem się z mailami Hillary. ;)
Inna sprawa, ze zastanawia mnie, jakim cudem nie zastanawia nikogo, dlaczego - dziwnym trafem - zadne info nt Trumpa nie wyciekły na wikileaks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@grucki Prześledź sobie polityczną historię Kukiza lub oglądnij sobie ostatni sezon serialu Ranczo (dostępny na vod.tvp.pl) i zwróć uwagę na to jak Paweł Kozioł mimo wiedzy o świecie na poziomie dzisiejszego pierwszaka dopycha się do prezydentury. Ten sam mechanizm. Odseparować się od "tamtych" mówić że zrobi się porządek (make america great again) i już masy mamy za sobą.
@grucki: To, że w twojej głowie i według CNN przegrał debaty to nie znaczy, że tak było. Wystarczy poczytać mniej mainstreamowe amerykańskie media niż NYT i CNN i dowiesz się, że Trump od początku cieszył się bardzo wysokim poparciem nawet wśród Latynosów i kobiet. No ale jak czyimś głosem z Ameryki jest Kuźniar, Lis i R. Sikorski to nie ma co się dziwić, że potem musi szukać logiki w czymś oczywistym.
@grucki: Przeciętny Hamburger ma w piździe Putina


@KacperKingPL: No raczej. Z innych krajów interesuje go Meksyk - napływ imigrantów i zabieranie pracy, oraz Chiny, jako miejsce gdzie mu praca ucieka, oraz potencjalnie kraj, który zagrozi dominacji Ameryki na świecie. Reszta? Detale.
@grucki: niektórzy nie czują sarkazmu nawet jak ich kopie w dupę ( ͡° ͜ʖ ͡°) popieram wpis, mam to samo zdanie. Widocznie społeczeństwo amerykańskie nie jest takie głupie jak myślą "elity" i nie łykają jak pelikany głupiego lewackiego #!$%@?.