Wpis z mikrobloga

Reprezentują Polskę. Mają wypłaty z podatków, które płacimy. Nachlają się, zrobią oborę z "orzełkiem" na piersi. Na konferencji mówią, że załatwią se między sobą i że to nie wyjdzie poza kadre. I że więcej na żadne pytanie o to zdarzenie nie odpowiedzą. Jak to? Każdy ich ruch powinien być prześwietlony, wszystko powinno być na tacy jak w polityce. To jest kpina. I idiotyczne uśmieszki. #mecz #pilkanozna #afera
Pobierz bobbyjones - Reprezentują Polskę. Mają wypłaty z podatków, które płacimy. Nachlają si...
źródło: comment_abqTQvdX2ld6S3bmUQnOYUyZitqUn7CO.jpg
  • 38
@dnasstorm: Płaci PZPN, poza tym dostają bonusy np. z UEFA za udział w mistrzostwach europy, itd. A skąd PZPN ma pieniądze to już masz napisane wyżej. Poza tym z tego co wyczytałem piłkarz reprezentacji za rozegrany mecz dostaje 4 tysiące złotych więc dla większości z nich mecze towarzyskie, eliminacje, itp. to jest gra "charytatywna". Większą kasę mogą zarobić za udział w mistrzostwach różnego rodzaju ale itak większość z nich więcej zarabia
@IDDQDIDKFA: lol, a co ma Lewandowski do stadionu narodowego?
Reprezentacja mogłaby zagrać na dowolnym dobrze przygotowanym boisku treningowym bez trybun. Teraz pomyśl co jest na narodowym, czego nie ma na boisku treningowym (podpowiadam: krzesełka w dużych ilościach) i dla kogo one są, bo chyba nie na prywatny użytek melanżowiczów z kadry?
Serio żyjesz w przekonaniu, że rozgrywki piłkarskie w tym kraju są organizowane za Twoje podatki? Tak samo jak szkolenia, które
Ja was trochę uświadomię.

Część swoich przychodów PZPN uzyskuje ze składek od klubów. A te w ogromnej utrzymywane są z podatków.


@CyrekLax: Idąc tą logiką to prawie każdy w tym kraju jest utrzymywany przez podatników, w mojej byłej firmie spora część zamówień była od publicznych szkół, sporo na tym zarabialiśmy, czyli jak rozumiem moja wypłata też była wtedy z podatków ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nikt samorządów nie