Wpis z mikrobloga

Cześć. Mam pytanie co do wypłat PayPala.
Zarabiam w USD na paypalu i chcę wypłacać pieniądze bez przewalutowania. Do tego potrzebny jest rachunek w kraju gdzie walutą jest USD. W przypadku przelewu na konto walutowe robią podwójne przewalutowanie.

Znacie jakieś rozwiązanie żeby wypłacać to w USD? Potrzebowałbym jakiegoś rachunku dedykowanego do wypłat. Może jakiś kantor oferuje coś takiego?

#paypal #kantor #waluty #ecommerce
  • 4
@jannekk Jeśli na rachunku walutowym Ci robi przewalutowanie to i pewnie na kantorach będzie. Dziwne nie powinno robić tego przewalutowania. Napisz może do wsparcia PayPal.
@Akuku69: @Variv: rozmawiałem z paypalem. Jedynym warunkiem do wypłaty w USD jest podanie rachunku bankowego z kraju gdzie walutą jest USD. Rozwiązaniem będzie konto w banku w USA, albo jakiś system płatności gdzie dostanę dedykowany rachunek do doładowania.

Znacie coś?
@jannekk: Ciężka sprawa. Pozostaje raczej założenie spółki LLC np. poprzez Atlas Stripe, dostajesz wówczas konto w amerykańskim banku (Silicon Valley Bank). Koszty to kilkaset dolarów na rok (Atlas Stripe dodatkowo charguje chyba 500$ jednorazowo za założenie spółki).