Wpis z mikrobloga

Mirki, 2 lata po śmierci ojca przyszedł adresowany na niego list z kancelarii prawniczej z prośbą o spłatę zadłużenia 40 zł z tytułu nieopłaconego jednomiesięcznego abonamentu w Cyfrowym Polsacie. Dołączam pismo. Pomóżcie proszę, bo moja mama chce to zapłacić, a mam wrażenie, że to historia grubymi nićmi szyta.
#prawo #pytanie #kiciochpyta
źródło: comment_0MGXCAmydmwfcZjYjm1OTbPzavoVFWmF.jpg
  • 18
@WuDwaKa: @mezon: Spadek już dawno przejęty i podzielony na dwie osoby. Natomiast pismo wciąż adresowane do ojca. Dzwoniłam do Cyfrowego Polsatu i powiedzieli, że u nich wszystko się zgadza - akt zgonu był dostarczony, ale być może temat nieuregulowanej zapłaty został przekazany do firmy windykacyjnej. Zadzwoniłam tam, a Pani powiedziała mi, żeby dzwonić na numer podany na piśmie, odpowiedziałam, że tam cały czas jest granie na czekanie, a ta tylko
@nadfiolet: Wezwanie przed sądowne ma duże parcie na zapłatę tych 40 zł.... z ładną wizualizacją jak to będzie drogo jak komornik przyjdzie. Trochę dziwnie, że kancelaria prawna niechce prowizji :) (przynajmniej 50 zł za pisemko). DO Polsatu dzwoń bo to jakieś jaja sooo. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@z0z0l: Dzwoniłam, oni współpracują z tą firmą, ale się odżegnali od jakichkolwiek należności dla nich. Tam jest wszystko rozliczone. Kazali mi dzwonić do tej firmy. Właśnie się dodzwoniłam, poprosili o akt zgonu i kopię uregulowania tej należności.