Wpis z mikrobloga

Szlag mnie k---a trafi... Auto zatankowane, opłacony drogi hotel, zaplanowany pobyt - miał być fajny weekend z żoną sam na sam. Wszystko zapłacone, wydane w cholere kasy - i co???? Oczywiście młoda musiała się rozchorować i g---o z tego będzie - bo chorego dziecka do babci przecież nie oddam :(


Mam tak s---------y humor....
#gorzkiezale #boldupy #j--------e #firstworldproblems
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 4
@xSQr: stary, 4.5 roku i przeziebienie? jedzcie i pod telefonem, siema (moj 4 jakby doatal info ze na noc do babci to by ozdrowial momentalnie) ;)
  • Odpowiedz
@xSQr: chyba tak to właśnie wygląda, ja rozumiem gdyby było to zapalenie płuc czy coś naprawdę poważnego. Uważasz że babcia nie podoła? Skoro ze swoimi dziećmi dawała rade, to tym bardziej chyba poradzi sobie z wnukiem, daj sobie na luz, też potrzebujecie troszeczkę odsapnąć choćby po to, aby później mieć siły zajmować się młodym ;)
  • Odpowiedz
@xSQr: Ej no co Ty ;) wyjeżdżaj normalnie, córka do babci i wio. Babcia na pewno umie zająć się chorym dzieckiem :) dziecko będzie szczęśliwsze mając zadowolonych rodziców wypoczętych po fajnym weekendzie we dwoje niż jak będziesz nad nią stękał przy lekkim przeziębieniu :D
  • Odpowiedz
@xSQr: P--------z banialuki. Jesli mała ma dobry kontakt z babcią to nie ma sensu świrować. Dziecko nie jest z porcelany a przeziębienie czy grypa to nie jest choroba śmiertelna... Daj spokój. ]
  • Odpowiedz
Nie przyszłoby mi do głowy, ze w ogóle coś takiego istnieje i dziecko może myśleć w ten sposób :|


@xSQr: Dziecko nie "myśli" w ten sposób, tylko reaguje instynktownie. Ja też czytałem o badaniach, że niemowlaki dużo płaczą pozornie bez przyczyny po to, żeby rodzice byli zmęczeni i za szybko nie zrobili drugiego dzidziusia, konkurenta w dostępie do zasobów.

Jedź na ten wyjazd i ratuj małżeństwo, bo ten dzisiejszy stres
  • Odpowiedz
Dziecko to nie żubr zeby je trzymac pod kloszem, zawsze mam beke jak slysze o jakis stelizatorach do butelek , wodzie tylko butelkowanej plus 4l5 razy gotowanej albo, tragedii z byle kaszelku :P. Moj mlody to jak mial 2 miesiace to juz lecial na drugi koniec swiata. A z Babcia tez zostaje przy gorszych chorobach. Takie trzesienie sie nad dzieckiem to zwykle prowadzi do uzyskania w wieku doroslym kaleki zyciowej.
  • Odpowiedz
@xSQr: kurcze, wyluzuj, ok, nie mam dzieci, więc nie chcę się nadto wymądrzać
ale jak ma 4,5 roku i u babci jest git, to nie zaszkodzi nic zostawić ją tam na weekend
gdyby miała zapalenie płuc czy coś... dajcie babci i jedźcie wypocząć
  • Odpowiedz
@xSQr: Totalnie myślę, ze nie powinieneś jechać. co więcej, powinieneś zamknąć ją pod kloszem i mieć na oku 24h do 30stki a potem do końca swoich dni mieć do niej pretensje, ze zmarnowała ci życie.
Swoją drogą, to nawet jeśli posłuchasz dobrych rad i tym razem podejmiesz dojrzałą decyzję to z taką mentalnością i sposobem podejmowania decyzji nie wróżę ci zbyt dobrze. Jeśli to nie bait to dorośnij i to
  • Odpowiedz
@xSQr: Ja tak w zeszłym roku spędziłem weekend za granicą w szpitalu dziecięcym. Nauczony ttym październik -kwiecień nic nie planuje. Znajomi wymyślili jednak wesele w ten weekend i mała wczoraj się rozlozyla idealnie :/
  • Odpowiedz
@xSQr: Zacząłem czytać i po twojej wypowiedzi zacząłem myśleć, że nowotwór, zapalenie opon, albo inna choroby, a ty żale wylewasz bo ci się 4-lo letnie dziecko przeziębiło???? Współczuję twojej córce.
Ojciec trójki dzieci.
  • Odpowiedz