Wpis z mikrobloga

Szlag mnie k---a trafi... Auto zatankowane, opłacony drogi hotel, zaplanowany pobyt - miał być fajny weekend z żoną sam na sam. Wszystko zapłacone, wydane w cholere kasy - i co???? Oczywiście młoda musiała się rozchorować i g---o z tego będzie - bo chorego dziecka do babci przecież nie oddam :(


Mam tak s---------y humor....
#gorzkiezale #boldupy #j--------e #firstworldproblems
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ten wyjazd miał mieć charakter takiej "randki" żeby spróbować to odbudować


@xSQr: To plus 4,5 letnia córa to przecież duża dziewucha, myślałem, ze moze 2 latka ma.
W takim układzie tym bardziej powinniście jechać
  • Odpowiedz
@xSQr: Nie masz odwagi przeziębionego dziecka u babci zostawić? XD

ECH CORAZ WIĘCEJ AMATORÓW PCHA SIĘ DO ZABAWY. MAM NADZIEJĘ ŻE PRZEJDZIE TA USTAWA I DZIECKO BEDZIE MOZNA MIEC TYLKO Z LICENCJA...
  • Odpowiedz
Z jednej strony macie rację i OP powinien oddać dziecko babci/opiekunce i jechać, ale z drugiej strony co to za wyjazd, kiedy się jest cały czas myślami z dzieckiem zamiast skupić się na żonie, czyli głównym celu wyjazdu.
  • Odpowiedz
@xSQr: a ja cie doskonale rozumiem, bo mam tak samo. 3 letnia córka która odkąd poszła do żłobka rok temu ciągle choruje. niby nic poważnego, ale raz już szpitalem się skończyło kiedy kładła się spać zdrowa, a rano ledwo łapała oddech i skończyło się szpitalem. Nie wyobrażam sobie, ze mnie by mogło wtedy nie być, znając życie babcia nie zareagowała by tak jak ja - czyli call po kartkę i
  • Odpowiedz
@xSQr: U mnie to samo. Mialem jechac na weekend do rodziny. Ludzie by sie nim zajeli a ja z zona troche czasu dla nas. Dzisiaj od rany malenstwo goraczka i katar xD. Zostajemy w domu.
  • Odpowiedz
@xSQr: Kurde, stary, na początku myślałem, że to twoje dziecię ma 2 lata i choruje na ciężką żółtaczkę, gruźlicę, albo raka, a ty piszesz, że ma prawie 5 lat i kaszel!? Weź wyluzuj, bo takim jojczeniem nad małą, to jej tylko krzywde zrobisz. Skoro babcia jest sprawna i nie mieszka na Syberii, to nie wiem w czym problem.
  • Odpowiedz
Wnioskuję po twojej wypowiedzi. Skoro uważasz, że bycie odpowiedzialnym rodzicem i marzenie o wyjeździe na jeden dzień po kilku latach to "wygibasy i obowiązki najpierw" to życzę ci wesołego życia - bo ja ze swoich obowiązków się wywiązuję aż nadto. Szczególnie kiedy moje dziecko nie cierpi zaniedbań, nie jest w patologii i nie dzieje mu się nic złego - wręcz ma wszystko co mu potrzebne i co chce.


@xSQr: Chyba
  • Odpowiedz
@xSQr: tworzysz problem tak gdzie go nie ma. Myslalem ze niemowlak ale 4.5 lat to juz spore dziecko.
Babcia nie inwalida, wychowala Ciebie, wiec dziecko weekend przezyje.
Odpocznij z zona porzadnie :)
  • Odpowiedz
@JackieChan: WTF

występująca u dziewczynek (3-6 lat) podświadoma i stłumiona skłonność płciowa do ojca

Nie przyszłoby mi do głowy, ze w ogóle coś takiego istnieje i dziecko może myśleć w ten sposób :|
  • Odpowiedz
@stateless: może zna tę osobę na tyle aby ocenić jak mogłaby zareagować? może w przeszłości były już jakieś akcje na podstawie których tak twierdzi? twoje to jest gdybanie, a nie jego.
  • Odpowiedz