Wpis z mikrobloga

@canto: Ale taki poziom na tej grupie panuje w 90% :) Owszem, czasem sie trafia normalni, madrzy ludzie. Ba! Wlasnie tam poznałem kumpla, tez sysadmina. Nie zmienia to faktu ze czasem lejemy z tego co sie na grupie dzieje :D
Hitem było gdy pytał gdzie dotnie karte sim z micro na nano, odpowiedzi mniej wiecej:
- u turasa (to akurat czesto sie sprawdza)
- w salonie o2 (g prawda, odwiedził pare
@krzyzakp: nie trzeba zadnej grupy, by czlowiek spotkal sie z brakami czytania ze zrozumieniem i glupimi radami.

Kiedys wystawilem w kilku miejscach nietypowa oferte za 500 zl ze szczegolowymi informacjami kiedy i za co te pieniadze zaplace. Ale nie. Odnioslem wrazenie, ze rownie dobrze moglbym napisac ble ble ble 500 zl ble ble, a zaraz idioci lasi na latwy hajs wysylaliby mi nr kont bankowych.

Niestety. Inteligent do m. in. prostych
@krzyzakp: gdzie pracujesz? No ta grupa to jest naprawdę niezła. Z wątków o meldunek albo kindergeld to można by książkę napisać. Chociaż, kiedyś pamiętam, że jakaś laska podpowiedziała gdzie można meldunek bez kolejki załatwić.
@canto: A na co mam narzekac? Szefa mam super, jak cos potrzebuje to z nim gadam i sporo daje sie zalatwic. Do tego ciekawe projekty, wiec jest jak sie rozwijac, "do 1go tez starcza", wiec jest dobrze ;)
Szukac bede na pewno w Berlinie jak juz, pare kontaktow mam, wiec zobaczymy czy bede pamietal :D Na pewno na linkedin ustawie ze szukam roboty, wiec mozesz mnie tam namierzyc ;)