Wpis z mikrobloga

Straciłam wiarę w społeczeństwo. Jadę dzisiaj zatłoczonym tramwajem, strasznie zle się czułam, mam ostatnio problemy z arytmią serca i zwyczajnie musiałam usiąść żeby nie zemdleć. Spowodowało to niesamowity bulwers u dwóch babsztylów. Jedna miała koło 30 i była z bachorem koło 7 lat, a druga po 50. Nagle słyszę głos jednej z nich 'No tak studenci tacy zmęczeni, fejsbuki sobie przeglądają, a starzy ludzie muszą stać i cierpieć', spojrzałam do góry, a na ich mordach ironiczne uśmieszki. Odpowiedziałam, że normalnie ustąpiłabym (chociaż nie widziałam powodu bo kobita nie była starą babuleńką o lasce), ale zle sie czuje i muszę siedzieć. Wywołało to całą awanturę, baby zaczęły mnie obrażać, dawać ironiczne komentarze, że symuluję, jestem niewychowaną gówniarą itd. KIedy zwróciłam im uwagę, że nie życzę sobie takich komentarzy na mój temat, odpowiedziały ze panuje wolność słowa w kraju xDDD Najlepiej niech ja mdleję, ale niech torby 50latki sobie odpoczną, albo niech 7letni bachor powierci się na siedzeniu.
#tramwaje #lodz #polska #studbaza #patologiazmiasta
  • 21
@andrzejobiad: Kiedyś widziałem podobną akcję w autobusie tylko, że młoda pani była w ciąży. Ścisk jak #!$%@?, nie ma miejsca, korek na drodze i stary Ikarus. Nagle podstarzałe baby na oko ok. 60 lat ograniczają przestrzeń życiową brzemiennej na tyle że ta nie wytrzymuje i podniesionym głosem informuje, że jest w ciąży i żeby uważały. Nagle piekło, awantura, starcie pokoleń, festiwal chamstwa, walka z codziennością.
@shrimpface hurr durr, komunikacja zło, tylko własne auto! He he, gardzę ludźmi, bo nie stać ich na samochód XD

@se_mallo to masz złe informacje ;)

@andrzejobiad Daj na luz, olej takie baby. Najlepiej mieć #!$%@? i nie odzywać się. Znam sprawę bardzo dobrze, w ciągu dnia się nasłucham sporo takich sytuacji :) zdrowia!
@andrzejobiad: to jest troche tak, jak z trollami na wykopie: dasz pożywkę (wejdziesz w dyskusję, odezwiesz się) i nagle dostają nowego paliwa do swojego #!$%@?. Słuchawki, dobra muzyka i jak to mówi stare przysłowie "Stare baby #!$%@?ć prądem". Pozdrawiam i zdrówka życzę cumepelo :)
@andrzejobiad: Szkoda, żę mnie tam nie było to chętnie włączyłbym się z tymi babsztylami w rozmowe. Ostatnio jechałem autobusem z koleżanką która jest w ciązy i babsztyle naskoczyly na nią, że siedzi i kazały jej pokazać karte ciąży. No chyba im się w dupie przewraca. Kazałem im do taksówek #!$%@?ć, jak nie mogą stać.