Wpis z mikrobloga

#niepopularnaopinia #ama #masa #afera
Mam bekę z wykopowych moralizatorów, co jadą @Jaroslaw_Sokolowski w komentarzach i mają ból dupy o to, że się pojawiło AMA z nim. Jeszcze inni usuwają konta jak poparzeni, jakby na wykopie pojawiły się pedofilskie treści :D
Pochwała #!$%@? im nie przeszkadzała, kłótnie między #!$%@? o skrajnych poglądach też nie.
Wielkie #!$%@? prawilniaki "ooo bo sprzedał kolegów i teraz celebryta". Nie sprzedał kolegów tylko ludzi, którzy realnie zagrażali jego rodzinie, tumany :) Każdy facet by tak zrobił.
A że się teraz Masa lansuje? Robi to tylko i wyłącznie dla pieniędzy, bo sprzedaje całkiem ciekawe książki. I gówno mnie obchodzi, że jego opowieści są może nawet mocno podkolorowane. Fajnie się to czyta i tyle.
No i całe clou wykopu - moralizatorski ton i wypominanie, że skrzywdził wiele osób. Oczywiście, że #!$%@? skrzywdził i oczywiście ma tego świadomość. Ale koronnym został nie przez przypadek i jego zeznania w pełni wystarczyły by choć w małym procencie odkupić winy. Nie mamy pojęcia jak wyglądałaby dziś Polska, gdyby Pruszków dalej rządził. Korupcja na najwyższych szczeblach byłaby taka jak we Włoszech,, Ukrainie, Rosji.
Ja nie bronię Masy, traktuję go jako kolorową postać historyczną.
Ale porównywanie gangusa do pedofila, któych ruchał małe dzieci i je zabijał albo do zabójczyni swego dziecka, bo ją #!$%@?ło to już dramat :D
Wykop, po raz kolejny mnie nie zawodzisz.
  • 11
Ale porównywanie gangusa do pedofila, któych ruchał małe dzieci i je zabijał albo do zabójczyni swego dziecka, bo ją #!$%@?ło to już dramat :D


@LuckyLuq: Jest jakaś "moralna" różnica między tym gangsterem, który sprzedawał dziewczyny w seks-niewolę (niektóre gwałcił), a pedofilem?
@LuckyLuq naprawdę uważasz, że facet który łamał ludziom życia, sprzedawał kobiety do burdeli, porywał I sprzedawał dzieci na seks niewolników, jest #!$%@? "kolorową postacią historyczną"?