Wpis z mikrobloga

@safehouse: gdyby Trump doszedł do władzy to tak samo dokona rewolucji i naprawi kraj jak zrobił to PiS w Polsce czyli zmienią się jedynie beneficjenci, a system pozostanie ten sam. może najwyżej zmarnować trochę kasy wprowadzając jakieś nikomu niepotrzebne reformy tylko po to żeby pokazać, że działa. pewnych rzeczy i tak sam nie będzie w stanie zrobić bo potrzeba na nie zgody Kongresu.
@safehouse: Ten obrazem jest tak głupi, że aż nie wiem, od czego zacząć.

1. Clinton zamierza realizować wiele z postulatów protestów z 2011, a noblista Stiglitz - merytoryczny patron ruchu Occupy (jego artykuł "Of the 1%, by the 1%, for the 1%" spowodował powstanie hasła "We The 99%") jest jednym z doradców Clinton.
2. Tak, 2011 - obrazek myli się o 3 lata.
3. Trump jest uosobieniem tego, przeciwko czemu wtedy
@smyl: Jak zwykle lewica nie rozumie - Clintonowie biorą gigantyczne "datki" od zagranicznych rządów, oraz wygląda na to iż mogli sfałszować wybory (nawet te Shillary vs ten drugi komuch z demokratów).
Jak zwykle lewica nie rozumie


@safehouse: będziesz bronił obrazka, na którym nawet daty się nie zgadzają, mimo że są aż dwie - i nie narusza to Twojego przekonania o wszechzrozumieniu autora w przeciwieństwie do całkowitej głupoty ślepej lewicy...
@smyl: jakie ma znaczenie dokładna data z której jest obrazek? No właśnie, żadne.

Lewactwo najpierw krzyczy że chce walczyć z elitą "1%", a potem głosuje na ten "1%" w najgorszym tego słowa znaczeniu - mordowanie opozycji (przypadkiem zmarło się 2 prawnikom od WikiLeaks ostatnio, oraz gościowi który był ich source).

Oczywiście, jak zwykle nie odniesiesz się do meritum i nie zrozumiesz o co biega.
@safehouse: odniosłem się do meritum. W sztabie Clinton jest człowiek, który zapoczątkował ten ruch i nadał mu nazwę. Jeśli to nie jest meritum, to co nim jest?

a potem głosuje na ten "1%" w najgorszym tego słowa znaczeniu


Rozumiem, że Trump jest "1%" w najlepszym tego słowa znaczeniu?

mordowanie opozycji


Z tego co wiem jedyne postępowanie przeciwko Clinton dotyczy maili.
a potem głosuje na ten "1%" w najgorszym tego słowa znaczeniu

Rozumiem, że Trump jest "1%" w najlepszym tego słowa znaczeniu?


W kontekście gospodarczo-politycznym to tak (chociaż idealny nie jest), bo jako biznesman sam zapracował, a nie wykorzystał pozycji politycznej.

mordowanie opozycji

Z tego co wiem jedyne postępowanie przeciwko Clinton dotyczy maili.


Z tego co wiem to większość lewicowych zbrodniarzy na najwyższych szczeblach władzy w ogóle nie miało przeciw sobie żadnego postępowania
@safehouse: no i o czym Ty chcesz rozmawiać, jeśli uważasz, że Clinton jest mordercą, a cała władza sądownicza i wszystkie służby USA ją chronią? Nie ma tu pola do dyskusji.
@smyl: to myślisz że kto zabił prawnika Assange i teraz jeszcze jednego gościa z WL, oraz źródło wycieku WL?

Może to ufo-ludki?

Już wiadomo że clintonowa mówiła żeby go zamordować, masz to w jej emailach do współpracowników które wyciekły.
masz to w jej emailach do współpracowników które wyciekły


@safehouse: nieprawda, informacja o dronowaniu pochodzi z relacji nieokreślonego źródła w Departamencie Stanu z rozmowy na spotkaniu z Clinton. Czyli Clinton powiedziała, nieznane źródło przekazało do kolejnego nieznanego źródła, które to spisało i to dopiero trafiło do Wikileaks, które ujawniło tę notatkę.
@smyl: szachrajka tyle rzeczy robi że można się zgubić co którędy wyciekło,

dobra - to jak oceniasz że 2 wysokich rangą działaczy "partnerów" z organizacji clintonów organizowało rozróby na spotkaniach trumpa i udawało że to oddolna inicjatywa ludzi?

Aha, o to akurat będzie sprawa w sądzie - dziś ogłosili - proszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o jak oceniasz że 2 wysokich rangą działaczy "partnerów" z organizacji clintonów organizowało rozróby na spotkaniach trumpa i udawało że to oddolna inicjatywa ludzi?


@safehouse: nie znam sprawy
@smyl: to co już naświetliłem głupotę lewactwa odnośnie szachrajki czy dalej mam tłumaczyć?

Szachrajka i jej otoczenie to bezwzględne korporacje w najgorszym wydaniu, nienawiść do dziennikarzy nie-uległych (i, jeszcze nie udowodnione, mordowanie ich),
gigantyczna korupcja,
manipulowanie przez sztuczne niby niezależne protesty.

I wiele innych ciekawostek, zobaczcie sami na https://www.reddit.com/r/The_Donald/ (oczywiście, jako że strona otwarcie jest za Trumpem, to źródła należy weryfikować - ale jak widać afery są solidnie udowodnione).

Czekam na