Wpis z mikrobloga

Mirki znawcy z dziedziny #komputery #informatyka #laptopy #laptop #serwispc
Od jakiegoś czasu wentylator w moim lapku lapku głośniej chodzi. Sprawdziłem sobie temperatury podzespołów w programie CPUID HWMonitor i mi pokazuje wartości takie jak na załączonym obrazku. Nie znam się na tym i nie wiem czy to dużo czy mało? Czy możecie mi pomóc i powiedzieć jakie powinny być tam temperatury?
Tydzień temu laptop wrócił z serwisu z czyszczenia i wymiany past.

#pytaniedoeksperta #kiciochpyta
Pobierz cebulazord - Mirki znawcy z dziedziny #komputery #informatyka #laptopy #laptop #serwi...
źródło: comment_LLSZite6VnSuInBheco2fSpuRI6IOlDW.jpg
  • 16
@cebulazord: mi potrafi złapac 70 stopni przy zuzyciu ok 20 %, ale to jak mam odpalonego worda czy jakis player. Głosniej chodzi bo moze wiatrak sie uszkodził i nie kreci, czujesz wydmuch na wylocie?
@sonyman: normalnie jak go miałem w stanie spoczynku to nie było go słychać, jedynie pracę całego laptopa słyszałem, czyli względnie cicho

a teraz w takim samym stanie spoczynku słychać pracujący wentylator, dość głośno :/ zwykle tak głośno pracował jak włączałem jakąś grę
@cebulazord: moze nie wpieli go dobrze i sterowanie nie działa tylko leci na max obrotach. Ale wtedy powinien mocno ciagle dmuchac i temp nie powinna byc wysoka. Najlepiej jakbys sobie rozkrecił lapka