Wpis z mikrobloga

W autoryzowanym masz drożej bo jeśli masz na gwarancji to oni to zrobią bez jej utraty, wiec Ok 500 zł, a w nieautoryzowanym to możesz mieć z 300 zł, ale tracisz gwarancje, albo możesz sprawdzić jakie jest połączenie wyświetlacza ze szkłem i zamówić sobie do samodzielnej wymiany, są wyświetlacze do kupienia od 250 zł + wysyłka
  • Odpowiedz
@grey87: A to nie ma o czym mówić, wyrzucam albo oddam za bezcen komuś komu chce się to naprawiać. Ogółem szkoda, bo sprzęt działa bez zarzutu, ale kupiłem go od gościa, który po prostu chciał się tego pozbyć. Zapłaciłem wówczas 400 zł, także wszelkie naprawy za takie ceny jak podałeś kompletnie mijają się z celem.
  • Odpowiedz
@Graf: z reguły tak jest z naprawami, bo wyświetlacze są rzeczą najważniejsza i są najdroższe... tak jest, sory To faktycznie sie nie opłaca Ci cokolwiek robić w tym zakresie
  • Odpowiedz