Wpis z mikrobloga

Jak tam wasze skrzynie? Wypadło coś ciekawego? Ja jak dotąd otworzone 9 kontenerów i niestety żadnego super-kontenera. 2x po 100k kredytów i reszta same flagi x5 za każdym razem.

Na dłuższą metę bez premium mało realne aby udało się otwierać po 3 dziennie. Zdobycie dwóch to raczej kwestia 4-5 bitew.

Sam system fajny a na pewno lepszy niż wcześniejsze tandetne misje codzienne. Chociaż po tym co ludzie losują czuję w niedalekiej przyszłości nerf dropu lepszych fantów.

#wows #worldofwarships
  • 3
@BadWood: pewnie że wpada codziennie coś fajnego, kilka szmat na maszt, mnóstwo geldu tak 50k i pinć kamo na burty i wiele wiele innych niespodzianek. Coś mało piszą pod tagiem bo gringujo brytole ( )
@RUNDMC ja jednak wolę te flagi niż śmieszne ilości kredytów z misji. W ogóle ludzie już potrafiali takie rzeczy jak 10 czy 20 mln, 100k free XP, czy okręty - no ale wiadomo jaka szansa na te cuda.
No i te brytole to mnie zaskoczyły, nie aż taki szajs jak go malują - fakt że to jedna wielka cytadela ale można się pobawić, szczególnie na niskich tierach.
@BadWood: kolego jeszcze wczoraj w miarę normalnie się grało, ale już widzę, że śmieciarze #!$%@? statyści poinstalowali te ruskie #!$%@? i znów gra osiąga kolejne dno, co odbiera cały smak tych rozgrywek, ja osobiście kończę zabawę z wows, szkoda nerwów i zdrowia.