Wpis z mikrobloga

To trochę smutne, że dorośli ludzi wydają kroci na karty, procesory i inne #!$%@?. Spuszczają się nad grami, wojują, odwalają jakiś #!$%@? szajs. Hobby? Hobby to jazda na rolkach, deska, jakiś jogging czy inny szajs, a nie nawalanie na kompie po pracy... mając lat 30 na karku. Już tych konslowych to rozumiem, sam się lubię czasem wyłożyć przed klasykiem zwanym PS2 i #!$%@?ć kilka zombie. Ale składanie kompa, spuszczanie sie? Jakieś fps, dyskucje? Proponuje wyjść do ludzi ( ͡° ͜ʖ ͡°)

OTWIERAM TĘ GUNWOBURZĘ

#niepopularnaopinia #pcmasterrace #konsole
  • 53
@Papasanbaba: Ale wiesz, ja mówię o takim graniu na zasadzie "o, nowy wiedźmin, zagram se". To żadne hobby, tylko rozrywka. A jak się bardziej w temat zagłębiasz, kolekcjonujesz np gry, jakiś retro gaming czy coś no to już inna gadka. Tak samo co innego zajmować się bieganiem hobbystycznie, a iść pobiegać bo święta się w pasie odłożyły, i za tydzień olać temat :P
@Skorupczak: Tylko OP pisze "wydają kroci na karty, procesory i inne #!$%@?. Spuszczają się nad grami, wojują, odwalają jakiś #!$%@? szajs." Więc to jest wtedy właśnie hobby, człowiek wydaje gruby hajs żeby mieć top sprzęt, interesuje się, nawet broni swojej platformy do gier na gówno forach czy coś. Tak samo robią audiofile, fanatycy wędkarstwa, super kolarze, biegacze i ogólnie wszyscy ci którzy właśnie nie siadają na 30 minut do gry /
@czarmander: to w zasadzie podobnie jak wydawanie hajsu na drogie telewizory, zestawy kina domowego i oglądanie wieczorami filmów, albo kupowanie drogiego aparatu z osprzętem i jaranie się obiektywem, którego cena przekracza półroczny dochód wielu Wykopków, albo grzebanie w samochodzie i wydawanie miliona monet żeby podnieść moc czy poprawić trakcję. Ot po prostu jedna z wielu rzeczy, która sprawia ludziom przyjemność. Jeden lubi jak mu Cyganie grają, a inny jak mu nogi
@czarmander: co jest śmiesznego w mojej wypowiedzi? tak się składa, że ostatnio byłem u znajomego pograć na konsoli, bo wkłada się płytę i gra, odpala swoją super konsole Xbox One, wybieramy grę, wyskakuje:

Musisz zalogować się do systemu

Okej, kumpel wbija login i hasło

Konieczne jest zaktualizowanie konsoli

Okej, 40 minut później się pobrało

Instalowanie...

40 minut później się zainstalowało, minęły już prawie 2 godziny a my nadal nie możemy sobie