Wpis z mikrobloga

@liqui6: powinienes ale jestes slepym konsolowcem wiec co ja ci bede tlumaczyc ty bys gral nawet na 10fps, gdyby tylko tworcy by ci to wmowili ze tak jest lepiej, tobie zadne standardy plynnosci w grach wypracowane przez ponad 20 lat nie robia wrazenia i chcesz byc ruchany przez tworcow konsol i gier. Nie dosyc ze nie przyjemnie sie gra na 30fps, to jeszcze dropy z 60 do 30fps powoduja wielki input
@pawel86: Może najpierw zagraj? znacznie równiejszy poziom rozgrywki jest. Wszystkim tnie się tak samo, każdemu lata ping, każdy ma pada i TV z lagiem. Zabawa jest zajebista!
Teraz wersja PC mam 2160p@1080p@120 Hz OC, lag 20-30 (przy 4k lepiej o inlagu nie wspominać około 70-80) ~120 fps, pingy 30-40, myszka sensei i teraz muszę użerać się z pedałem, który jedzie na 240Hz z minimalnym input lagiem, #!$%@? ma światłowód, myszkę na
@troloking: Grałem. Ja po prostu nie lubię grać w tego typu gry na konsolę.

Kiedyś bardzo dużo grałem w call of duty 1, byłem w klanie.
W TDM miałem tak dobre statystyki, że wywalali mnie z serwera za cheatowanie, a ja nigdy nie cheatowałem.
Miałem neostarde z pingiem 50/60 - inni mieli lepszy ping i tak sobie ze mną nie radzili.
Grałem na starym wypukłym monitorze 14" i taniej myszce.
@pawel86: Wtedy nie było problemu i były to piękne czasy. Teraz mój PC jest wart tyle, co 6 konsol cały zestaw z audio tyle, co 10 i kurde gram na nim w internet i strategie. Pieprzona obudowa jest warta tyle, co PS4 w promo na amazonie. Zdecydowałem na #!$%@? mi Pascale pierdyliard ramu SSD jak dostaje czystej #!$%@? grając online na PC. PC zamieniło się w zakamuflowane pay 2 win. Niedługo
i7 4790k, Z97 Sniper G1, 32 GB 2,4 GHz. 2x256 GB SSD, 2x 2TB HDD, Corsiar 600 buda, chłodzenie TR Macho, GTX 1080 + 1060 w zapasie, Tv 42 4k z aktywną migawką podatny na OC Titanium HD plus opampy za wolę nie mówić, o audio się nie będę rozpisywał mam 2.1 w bardzo rozsądnym pieniądzu jak za to co oferuje, czyli IC + IC dla suba + kable do głosników to