Wpis z mikrobloga

koles z allegro pisze ze wyslal telefon kurierem dnia wczorajszego a biuro dpd mi odpisuje ze kurier nie odebral wczoraj paczki od nadawcy #kurier #dpd ... ciekawe. Na trackingu w dalszym ciagu brak informacji. Minelo ponad 24h #tracking . #!$%@? mnie strzela. mieliscie kiedys tak ze dostaliscie przesylke pomimo braku trackingu?
  • 5
@quarox: to wszystko może być prawda. Wystarczy że wygenerować etykietę. Mógł pójść do punktu gdzie wysyła się kurierow różnych i tam wklepal paczkę w system i leży gdzieś. W każdym razie powinna być w systemie że czeka na kuriera
@MichalQ20: @sspiderr: gadalem przez telefon z nadawca i twierdzi ze wczoraj o 10-11 zostala wyslana. podobno zamiast kodu 62800 paczka poszla na 26800. co ja mam #!$%@? teraz zrobic? paczka zostala zamawiana przez portal epaka.pl przez DPD miala paczka zostac odebrana. zostala odebrana i #!$%@? wie co z nia dalej sie stalo, pisalem na czacie z dpd to po numerach stwierdzili ze paczka dostala inny numer trackingowy: 0400016938616Y -- ten
@MichalQ20: po kilku godzinach fatygi w koncu dowiedzialem sie o co chodzi. Nadawca wypisywal recznie etykiete, kurier pomylil 62 z 26, poszlo do radomia 260km ode mnie, zadzwonilem do radomia okazalo sie ze przesylka sobie lezy i nie zostala jeszcze doreczona. dane sie zgadzaly i dzisiaj wieczorem wyrusza do mnie. Wartosc 1500 wiec #!$%@? sie gdyby zostala doreczona komu innemu. gdyby nie moj udzial dzisiaj to paczki bym juz nie zobaczyl