Wpis z mikrobloga

@jesse__pinkman: Ojjjj - kusisz...kusisz...kusisz.... I jak tu pracować mam? Nie pozwalasz mi się skupić na powadze chwili pisania maila... muszę się oderwać, aby nie napisać tego co czuć i widzieć mogłabym tam. Twoja propozycja jest tak kusząca, że chyba oddałabym się nawet tej toni fal, oczywiście po zimnej butelce, wcześniej nie :DDD
W sumie od tych wrażeń, zabrakło mi weny... więc zaproponuję coś bardziej przyziemnego: mam nadzieję, że skusisz się na
Pobierz
źródło: comment_9rVxKDZhUmbcw6TFKMdBBamlf69r112Q.jpg
@laaalaaa: Oj aż zintensyfikowałem wydzielanie amylazy na taki widok i chętnie zatopię zęby w tym smacznym kąsku :) To dzieło Twych rąk zdolnych? Piękne, puszyste, smaczne! Jak chmurka posypana wesołymi żartami, na podłożu z uśmiechu :) Mniam :D
Pracuj pracuj, bo dopiero mamy wtorek, choć umyka niczym stado dzikich mustangów! Ani się nie obejrzymy, a już będzie po nim :)
@jesse__pinkman: To nie jest dzieło rąk moich - ale i tak polecam ;P
A Tobie jak praca idzie?
Bo ja rozmarzyłam się aż nadto i jestem myślami tam, gdzie być nie powinnam ;DDD. Tam gdzie szeroki bezkres oceanu, gdzie to piękne wzgórze z kocykiem... Po słodkim lenistwie pójdę przejść się po górskim szlaku i usiądę dopiero wtedy, gdy znajdę coś godnego uwagi mojego zmęczonego oka, a będzie to z pewnością piękny
@laaalaaa: Tak samo wracam z dalekiej podróży, bo czułem już ten ciepły dotyk słońca, to uderzenie gorącego wiatru, który nie chłodzi, ale jednak przynosi ulgę :) Ale zostawiam sobie tę furtkę i w każdej chwili mogę skoczyć w ten portal i zajrzeć na ten kocyk i sprawdzić co się przez te kilka chwil wydarzyło... :)
Z pewnością czeka na Ciebie mnóstwo pięknych kwiatów, rozkwitających na sam dźwięk Twych kroków, idź zatem
@jesse__pinkman: WIOSNA - oooo to moja ulubiona pora roku. To ona przynosi życie, a raczej pozwala mu się otworzyć na nowe, rozkwita najpiękniej jak się da. I powietrze ma wtedy całkiem inny, rześki powiew. Nie można jej nie lubić, trudno jest nie podziwiać owoców jej siły, kwiatów pełnych zapachu i wdzięku.
Najtrudniej się wtedy odchodzi, nie chciałabym nigdy umierać wiosną...
@laaalaaa: Wiosną i latem na pożegnanie śpiewają ptaki, najbliżsi mogą przynieść piękne bukiety kwiatów i nie odchodzisz ze świadomością, że nie odśnieżyłaś podjazdu... Ale umierać jest ciężko w każdym czasie i nie wiadomo kiedy komu taki moment naznaczono. Dlatego trzeba dobrze zastanowić się nad każdą chwilą i nie zmarnować ani jednej..
A jesień to czas oczekiwania, czas zmian - nie tylko świat się zmienia, ale i my sami :) Ostrzymy deski
@jesse__pinkman: No właśnie - wiosną nie trzeba odśnieżać podjazdu... haha...
Opon zimowych jeszcze nie założyłam, nie przepadam za tą ilością zimowego puchu, niestety! Nie potrafię jeździć na nartach, itp; więc się tym nie fascynuję... bezlitosność jest okrutna; jedyna zaletą zimy jest czas spędzany w zaciszu domowego ogniska wraz z moim ukochanym kotem, on się cieszy, bo mniej go zostawiam zimą.( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wolę już słońce, może
@laaalaaa: Lato jest cudowne, tylko noc jest krótsza, a słońce topi śnieg na szczytach najwyższych gór, serca i lód w drinkach.. Zamiast ciepła, szukamy w tedy ochłody, zamiast pędu i szaleństw - leniwego odpoczynku przy gorących rytmach :) I tylko wtedy można popatrzeć, jak czerwona, zmęczona dniem tarcza Słońca całuje kojące fale oceanu, jak zanurza się w nich i znika całkiem, dając czas na policzenie gwiazdek na rozkrzyczanym nocnym życiem lasu
@jesse__pinkman: Najlepiej jak słońce topi również lód w sercu, pozostały po bezlitosnej zimie życia, która odarta z uczucia boli tak mocno, iż znajduje się tam kłąb ran zakutych w zimny mróz. Tylko w cieple można się pozbyć tych niechcianych, starych i zakurzonych spraw oraz przejść w blasku do nowego, lepszego jutra. Kocham ten stan, gdy wchodzisz w coś nowego, prawie doskonałego - a gdy rozwija się to niczym wiosenny pęk, to
@laaalaaa: Ten lód w drinku przypomina, że życie to nie tylko ciepło dłoni ani najgorętsze promienie :) A jednocześnie uzmysławia, że to, co mrozi serca i dusze, potrafi roztopić się pod czujnym okiem Słońca. To jego bezlitosne światło wskazuje nam rzeczy, których nie mieliśmy siły uprzątnąć zimą i sprawia, że ruszamy swoje szanowne pupcie po wiadro i mopa, sprzątamy i nie oglądamy się za siebie.
Mam wrażenie, że zrobiwszy coś dobrego
@jesse__pinkman: Na pewno - trochę to od nas zależy :) - dobro powraca, a zło odbija się dwukrotnie ;P - wszystko to weryfikuje czas... Czasem trzeba na to poczekać - ile/ Oto jest pytanie? Czas jest w takich sytuacjach niczym sen - biegnie, upływa niepostrzeżenie - przynosząc nieoczekiwane zdarzenia, treści - jednym słowem niespodzianki. :)

Zaraz u mnie koniec codziennej pracy... może los szykuje mi dziś miły wieczór lub sen?
A
@laaalaaa: Co rano klaruję łódkę wierząc, że wieczorem wiatr znów wydmie jej żagle, szarpnie nagłym porywem i poniesie po grzbietach fal, więc kto wie...? Nóż i busolę mam stale pod ręką ;) Tylko wyprostować rulony map walające się po stole i wykreślić właściwy kurs...
Albo dać sobie spokój z kursem i popłynąć baksztagiem tam, gdzie wiatr zamierza spocząć z nadejściem zmroku ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jesse__pinkman: OOOO tak zrób - nie dotykaj nawet tych map... po co zbaczać z losu toru?
A ja usiądę niepostrzeżenie obok tej łódki i popatrzę dokąd niesie Cię porywu wiatr. Myślę, że będzie to niezapomniany widok, a czego nie zobaczę - to mam nadzieję, że gdy będziesz wracać, to mi opowiesz :) A może nawet muśnie mnie leciutki podmuch Twojej chwili niezapomnianej...( ͡° ͜ʖ ͡°)
@laaalaaa: Pewnie, że dasz radę, każdy z nas ma w sobie ogromne pokłady siły, której może nigdy nie wykorzysta :) A po takich słodkich jabłuszkach... to nawet nie ma o czym mówić :)
Drinka zostawię, zostawię obie szklanki, bo tam gdzie płynę, czeka bar wiecznie pełen przednich trunków :) Najlepszy rum i tequila mienią się tam w słońcu wszystkimi kolorami bursztynu ( ͡° ͜ʖ ͡°) A jeśli
@laaalaaa: Mgnienie oka tylko, tyle ile potrzeba, byś mrugnęła okiem, bo rejs mój to tylko sen złoty i choć przemierzę w nim oceany, to kiedy znów zerkniesz, zeskoczę już na keję z solidną porcją pirackich opowieści ;) zagrzej jedynie szkło w dłoniach, by drink miał tę samą temperaturę, co Twoje ciało ( ͡º ͜ʖ͡º)
@jesse__pinkman: Uffff-ukoiles mi niepokoju przepełniona obawę mej niespokojnej i trochę niecierpliwej duszyczki ;)))'Poczekam więc' ogrzewajac Twoje szkło' oby tylko nie pękło od nagrzanego ciała' Gorące me serce rozgrzewa skutecznie każdy inny mój zakątek "nie wiem czy będziesz gotowy na ten żar ":)