Wpis z mikrobloga

Miraski, mam nietypowe #rozdajo ;D

Mój taka, szaleniec, sam sobie zaprojektował i zbudował rower, trajkę. Mamuśka zgłosiła go na konkurs do Radia Szczecin, na zachodniopomorskiego wynalazcę roku, no i skubaniec wygrał. I tu się rodzi problem - główna wygrana to

pierwszy rok studiów inżynierskich w WSTE (Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Szczecinie) za darmo


Tata nie chce, ja nie chcę, nikt z rodziny nie chce - może ktoś z Was chce? Kieruję to do #szczecin i #zachodniopomorskie. Pytanie jest jak najbardziej poważne, więc proszę nie robić sobie jaj "JA JA JA CHCE", tylko osoby, które faktycznie chciałyby z tego skorzystać;)

#rower
Pobierz Khaleesi - Miraski, mam nietypowe #rozdajo ;D

Mój taka, szaleniec, sam sobie zapro...
źródło: comment_ne5Y6vIqq5kfq897LPCdEq0LXBtLIyAY.jpg
  • 26
@kissandfly: o kurde, dopiero teraz zobaczyłam, że oba poprzednie 'yup' też były do Ciebie ;D Wybacz;<

Otóż, silnik w przednim kole, 500W, jakiś w pytkę mocny ;D Do tego napęd nożny. W tamtym roku był tez napęd spalinowy, ale to dlatego, że silnik elektryczny był dużo słabszy ;D A tata jest mega zdolny, potrafi zrobić wszystko, a ja jestem jego jedynym ulubionym synem (córką:D), więc wszystko co umie przekazuje mi :3