Wpis z mikrobloga

@qwed: 26 minie okrągły rok i zero analogow przez ten okres - pomimo że raczej wielkich oszczędności nie poczyniłem /Ale raczej szał zakupów już mam za sobą/ to jestem bardzo zadowolony z tej zmiany... dobrej zmiany:-D
@qwed: ~4 lata. od ego (na przemian z fajkami), przez pierwsze tubki vv/vw, mechy, do regulowanych boxow. teraz najczesciej limitless/limitless+ na rx200/lv triade, albo velocity/double vision na ipv3li.
118 dni jak nie jem na miescie to nie mam na co kasy wydawac, chociaz mocniejsze zasilanie mnie kusi bo Evic mini avo24/tsunami 22
@qwed
@qwed: 2092 dni czyli ponad 5,5 roku ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zaczynałem od Collinsa takiego co wyglądał jak analog i się zakrapiało ustnik na watkę. Ehhh jakie to było #!$%@? :D
Później były jakieś Egonki Spinnery itd.
Ale czas leci ( ͡ ͜ʖ ͡)
@qwed: Dzisiaj mija 688 dzień mojej gehenny. A tak serio to zajebiście się cieszę że wytrwałem w tym, pomimo tych wszystkich #!$%@? egonów, które cały czas lały, krótko trzymały i #!$%@? smakowały :D
@qwed: 13.12.16 będzie 4 lata jak analoga nie ruszyłem. Sukcesywnie obniżam nikotynę (obecnie około 2-3mg) jeszcze z rok i rzucę definitywnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@qwed: Pod koniec grudnia będzie pięć lat. Jakoś ten czas szybko leci. Zaczynałem od takich jednorazówek wyglądających jak normalny papieros a dzisiaj kupiłem prawdopodobnie najlepszy dripper na świecie PHARAOH od Rip'a.