Wpis z mikrobloga

Mireczki, jak to jest teraz z tymi #epapierosy w kwestii handlu? Moge legalnie sprzedac swoj prywatny sprzet etc? Na allegro czy musze sie kryc i sprzedfawac np. tutaj? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@M4ks @7uras @marek-wozniak-750 teraz nie sprawdzę ale nie pamiętam dokładnie czy to nie jest tak że sprzedaż wysyłkowa jest zabroniona na zasadzie sklep - prywatna osoba? Jeśli dobrze kojarzę to transakcja typu osoba prywatna - osoba prywatna nie koliduje z ustawą ale ręki sobie nie dam uciąć. W każdym bądź razie nie ma z tym problemu :)
  • Odpowiedz
  • 0
@7uras spotkałem się już z wyrażeniem "dmuchamy na zimne" w tym temacie, widziałem instrukcje zmian w esw i innych sklepach to czasami niektóre rzeczy są na wyrost robione.
  • Odpowiedz
@qwed: wystarczy odwiedzic trawnik gdzie handel odzyl po zastoju, oczywiscie teksty typu "z dowozem" sa ale oferty sie pojawiaja, licytacje itp... natomiast czy to legalne? jezeli komus zrobia kolo dupy to sie wtedy dowiemy - wczesniej to wrozenie z fusow
  • Odpowiedz
@M4ks: ogólnie handel w sieci jest zakazany, więc omijaj portale aukcyjne, prędzej sprzedasz tutaj albo w grupie na portalu społecznościowym, mnie się ostatnio udało kupić liquidy od one przez fb, i tak wychodzi taniej niż stacjonarnie
  • Odpowiedz