Wpis z mikrobloga

#kostkarubika #pytanie #grybezpradu #lodz

Witam Mirki,

od bardzo dawna interesowałem się kostką rubika. Mam jedną, ale taką 20 letnią po rodzicach no i nie za bardzo się już kręci :P
Czy moglibyście mi doradzić:

1. Jaką kostkę kupić
2. Jakiej firmy
3. Miejsce ( allegro, empik )

Do tej pory udało mi się sprawdzić kilka rzeczy. Podobno kostki RC są bardzo dobre i warto spojrzeć na allegro. Byłem w empiku, to była kostka jednej firmy Rubik Studio i nie wyglądała za dobrze. Przeglądam allegro ale nie mogę znaleźć tej kostki RC. Proszę o radę. Pozdrawiam
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@GreenLipA: Moyu pierwsze słyszę. Ja kupiłem Zhanchi głównie bo znajomi polecali i słyszałem, że te kostki latają na zawodach, są bardzo dobre itd a wyrwałem ją jakoś taniej w promocji na Allegro. Śmigała bardzo fajnie aczkolwiek sam nie układałem jakoś bardzo na czas.
  • Odpowiedz
@GreenLipA Jak dopiero zaczynasz układać kup Shengshou Aurora - kosztuje 20 zł a nie poczujesz różnicy między taką a Dayanem czy Moyu za 50. No i nie kupuj Rubik's. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GreenLipA Jak dopiero zaczynasz układać kup Shengshou Aurora - kosztuje 20 zł a nie poczujesz różnicy między taką a Dayanem czy Moyu za 50. No i nie kupuj Rubik's. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@GreenLipA: Ja również polecam ss Aurora, nie kupuj Dayana albo Moyu na początek, jak ci się nie spodoba to tylko stracisz pieniądze, a i tak na początku nie poczujesz żadnej różnicy pomiędzy tymi kostkami.
  • Odpowiedz
@GreenLipA: @morsisko: @Mike-Wazowski: a ja myślę, że zakup Dayana dla osoby początkującej to duży błąd bo mówiąc szczerze to ta kostka jest po prostu za dobra dla kogoś kto nie ma wyczucia. Ścina prawie wszystko i po nasmarowaniu obraca się jak głupia. Wpadniesz w nawyk, że nie musisz dokręcać ścian bo i tak potem to zetniesz kolejnym ruchem. Efekt tego jest taki, że jak weźmiesz potem
  • Odpowiedz