Wpis z mikrobloga

Gry dzieli 6 lat, a skoku i jakiegoś "wow" jak na razie brak


@PurePC_pl: Podziękujmy konsolom. I piratom, którzy nie płacą za gry na pc ale ściągają je z torrentów.
Technologicznie jesteśmy gotowi na duży skok jakościowy. Mamy potężne karty, procesory, nowoczesne monitory, technologie takie jakie OLED czy HDR. Ale po co studio ma się wysilać, skoro na konsolę będącą technologicznie kilka lat do tyłu i kosztującą tyle, co procesor
  • Odpowiedz
I piratom, którzy nie płacą za gry na pc ale ściągają je z torrentów.


@LuckyLuq: Hehehe. A jakie sukcesy finansowe odnoszą gry z Denuvo kontra te bez Denuvo? Żebyś się nie zdziwił, że mniejsze niż te "piracone", bo nikt nie chce kota w worku kupować. Wiesiek 3 był w ogóle niezabezpieczony a schodzi jak bułki, przestańcie sobie mordę piractwem wycierać. Tylko gówniane gry są piracone i jednocześnie nie schodzą z
  • Odpowiedz
@Khaine: Nie mówię o piractwie tylko teraz, to się działo przez lata.
Co do unifikacji i wspólnego środowiska - to oczywiście byłoby najlepsze, aczkolwiek nie wiem czy możliwe aż w takim stopniu. Czym innym jest pięknie zrobiona gra od podstaw, a czym innym tuningowanie grafiki, która śmiga na PS4.
Nie wiem jak to zrobić. Myślę, że konsole powinny być droższe i po prostu lepsze, mocniejsze.
A co zrobili producenci ostatnio?
  • Odpowiedz
którzy nie płacą za gry na pc ale ściągają je z torrentów.


@LuckyLuq: Popatrz na sprzedaż Wiedźmina 3 który nie miał jakichkolwiek zabezpieczeń. Popatrz na sprzedaż Dragon Age 3 z Denuvo i mocniej wyrobioną marką na świecie w dniu premiery. A to jeden z wielu przykładów z których widać że piractwo ma całego c---a do rzeczy i jak gra się nie sprzedaje to przez to że jest po prostu słaba.
  • Odpowiedz