Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: wczoraj z doskoku 3 przewaliłem, dwie gwiazdy poszły się #!$%@?ć na 12 stopniu i chyba odpuszczę dalsze zmagania w rankingach. Niektórzy nie rozumieją że w tych rozgrywkach gra się inaczej jak na losowych, gra musi być zdecydowana i ostra, bez uciekania czy zostawania w tyle, jak wszyscy jadą na "B" to wszyscy, a nie nagle 1 czy dwa mocne okręty #!$%@?ą za skałki i rżną bohaterów pozostawiając team na ostrzale.
@RUNDMC: @LibertyPrime: mój bilans z ostatniego tygodnia grania: z rangi 10 z 1 gwiazdą spadłem chyba na 11 z 2 gwiazdami, nigdy nie wyszedłem powyżej 10 i 2, byłem za to na granicy spadku do 12... Chyba dam sobie spokój na ten sezon, bo Amagi nie nadaje się na ciągnięcie drużyny, a retardów gra tyle, że więcej z tego jest #!$%@? niż czegokolwiek innego.
@bidzej:mam drugie konto sam się kiedyś zaprosiłem żeby zgarnąć 3 melony srebra i dodatkowe miejsce w porcie. Teraz gram clevelandem, który na takie imprezy w ogóle się nie nadaje. Starowałem od początku teraz mam 19, masakra, szok i #!$%@? niedowierzanie że taka bryndza. Ciągle losuje słabe jakieś drużyny, co gra to wpierdziel sromotny, chcę skończyć rankingówki dla 6 t i pierdziele nie gram dalej, szkoda nerwów, poważnie mówię. Podczas jednej gry