Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Miruny. Przeniosłem się z pato techbazy do liceum.
Byłem w LO na rozmowie i wszystko super, wice wychwalała że w tym roku dobra klasa więc będzie ok poziom.
Po 4 tygodniach okazało się że są za 3-4 osoby spoko, a reszta deczko patola.
Są dwie karyny które mają grubo ponad 18 nie wiem jakim cudem.

Jest jeszcze jedno LO warte uwagi w którym wiem, że dałbym sobie radę. Wyższe poziomem.
Nie lubię jednak cholernie kombinowania :/
Sporą część książek trzeba będzie sprzedać, znowu ciągać któregoś z rodziców na rozmowę, później na przeniesienie papierów etc.
Zastanawiam się czy jest to warte zachodu. Co wy byście zrobili? Uciekali już teraz? Zostali? Przenieśli się po pierwszym roku/semestrze?

Halp plox

#licbaza #edukacja #szkola

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( http://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: 3-4 osoby to spoko ludzie a reszta patologia? nie pomyliłeś liceum z zawodówką? w zawodówce u mnie jest 6 osób spoko a reszta patologia i myślałem żeby się przenieść do innej szkoły a ty mówisz ze nawet w liceum większość patologia? szkoda słów
OP: @Asterling: tutaj nie jest tak koszmarnie. Po prostu skoro jest szansa na coś lepszego to zastanawiam się czy jej nie wykorzysać.

@atencjaqueen: znaczy teraz już nie mam takiego ciśnienia. Z techbazy chciałem uciekać jak najszybciej. Bardziej chodzi mi o to jak będą patrzeć w tamtej szkole. Skoro poziom jest wyższy to nie wiem czy będą mnie chcieli w obawie o to że nie nadrobię.

Po prostu nie chcę
@AnonimoweMirkoWyznania: Kurde jak będziesz się starać no to nie będzie problemu. Jeśli chodzi o przygotowanie do matury to i tak większość to praca własna, więc o ile nie masz ciśnienia to chyba nie warto wychodzić na "dziwaka" co się ciągle przenosi. Nikt Ci nie powie "tak, to jest właściwy krok" niestety musisz sam jakoś dojść do rozwiązania. Skoro jak sam napisałeś "nie masz ciśnienia" to trzymaj się ze swoimi spoko osobami