Wpis z mikrobloga

Witajcie Mirki. Szukam telefonu dla siebie jak i dla mojej mami. Jestem w stanie zainwestować w niego do 1200 zł (z wszystkimi opłatami, łącznie z możliwym cłem). Wszyscy zgromadzeni na #xiaomi polecają Redmi Note 3 Pro, ale jako zainteresowany modzeniem softów kicioch mam kilka pytań.

1. Czy kupując wersję Kate (International) są problemy ze znalezieniem ROMów? Przeglądając tematy na xda nie znalazłem jednoznacznej odpowiedzi, że softy pod kenzo będą do niego pasowały.
2. Jestem też ciekaw jest tu jakiś mirek, który posiada tą wersję. Jeśli tak, gdzie znaleźliście pokrowce, wsuwki czy jakieś etui?
3. Jak wygląda utrzymywanie zasięgu w XRN3Pro International w Orange czy Plusie? Jest sens wydawania pchania się w tą wersję, czy 800 MHz nie jest jeszcze specjalnie wspierane? Jestem z mniejszej miejscowości, gdzie w mojej leciwej Z2 non stop mam 3/5 kresek LTE.
4. Jest możliwość zakupu XRN3Pro w wersji kate z ibuygou, czy w tym wypadku jedynie goldi? Przeszukując ich sklep nie znalazłem tej wersji
5. Warto pchać się w zakup tego telefonu od goldiego? Jak wygląda gwarancja u niego, ewentualny zwrot cła?

#xiaomi #redminote3pro #rn3pro #goldway #ibuygou
  • 6
(z wszystkimi opłatami, łącznie z możliwym cłem).


@bitparzystosci: VATem

Jest możliwość zakupu XRN3Pro w wersji kate z ibuygou, czy w tym wypadku jedynie goldi? Przeszukując ich sklep nie znalazłem tej wersji


@bitparzystosci: Nie ma

Jak wygląda gwarancja u niego, ewentualny zwrot cła?


@bitparzystosci: Gwarancji może odmówić bo to ali więc trochę ryzykujesz, chyba jest wysyłka z ominięciem VAT
@bitparzystosci:

1. MIUIPolska/xiaomi.eu nie będzie, bo nie ma china. Na Kate przeznaczony jest system Special Edition. Ktoś ostatnio próbował zainstalować system z Kenzo na Kate i nie dało rady.

2. Praktycznie nie do znalezienia.

3. Plus nie ma LTE 800. :( Sam ostatnio szukałem, lecą na 1800 i 2600MHz). Orange ma 800, 1800 i 2600. Na beta.btsearch.pl możesz sprawdzić gdzie w twojej okolicy są nadajniki i jakie mają częstotliwości.