Wpis z mikrobloga

Tak z ciekawości obejrzałem wczorajsze wydanie wieczornych wiadomości. To co robi Kurski przechodzi już ludzkie pojęcie. Ja wiem, że TVN nie jest święte, widzieliśmy przykłady manipulacji i rozwiniętego tendencyjnego komentarza autorskiego, no ale w TVP jest to teraz cały czas. Polecam obejrzeć Wiadomości Fakty i Wydarzenia z wczoraj, 3 różne światy. TvTrwam bałem się włączyć.

#tvpis #tvn #media #pis #kurski
  • 4
chyba tylko pap zostaje


@Guillem: http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,20104481,dobra-zmiana-dotarla-do-pap-nowy-prezes-zwalnia-kierownictwo.html

Artur Dmochowski został prezesem PAP pod koniec kwietnia tego roku. Wcześniej, od listopada ubiegłego roku, był rzecznikiem Ministerstwa Spraw Zagranicznych. Od 2011 roku pracował jako redaktor "Gazety Polskiej" oraz "Gazety Polskiej Codziennie".


Kolejni dziennikarze państwowych mediów pożegnali się ze stanowiskami. Po głośnych zwolnieniach w TVP i Polskim Radiu, Katarzyna Buszkowska nie jest już redaktorem naczelnym Polskiej Agencji Prasowej. Udało nam się potwierdzić tę informację. Z