Wpis z mikrobloga

Mam ochotę obejrzeć kolejny serial sci-fi, najchętniej z akcją w kosmosie. Wydaje mi się, że widziałem wszystko godne uwagi, nawet imdb w polecanych już mi nic nowego nie wyświetla, ale mimo to dopiero niedawno dowiedziałem się o The Expanse. Może jednak coś mnie ominęło i będę miał miłą niespodziankę ;]
Co widziałem: Firefly, Battlestar Galactica, Doctor Who, Stargate i z nowszych The Expanse.
Nie interesuje mnie Star Trek i Agenci Tarczy.

Jest szansa na cokolwiek?
#seriale
  • 16
@LordOfTheBananas: Dziękuję, wygląda dobrze i rozejrzę się za nim ;]
@Nawo: Dzięki, zapomniałem TerraNovę dopisać do listy, niestety widziałem i chyba powinienem o nim zapomnieć ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ta Andromeda ma słabe oceny, warto spróbować?
@saper_vodiczka: Recenzje ma bardzo dobre no i jest w kosmosie, chyba pójdzie na pierwszy ogień. Również dziękuję za propozycję.
z@darjahn: Black Mirror mnie nie zachęciło, Fringe również. Futurama była genialna! Red Dwarf też dorzucam do listy, kolejna niespodzianka, o której nie wiedziałem. Ziemia 2 po przejrzeniu nieoficjalnych trailerów to chyba mi nie podejdzie. Również dziękuję za pomoc ;]
@introwertyk15k: Ja to akurat wolę oglądać, jak już przynajmniej sezon w TV się zakończył. Męczy mnie czekanie tygodnia na kolejny odcinek. Strona przyjazna i dużo bardziej czytelna od imdb. Może coś ciekawego tam jeszcze wyszukam, ale teraz już mam listę wystarczającą do końca roku ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dzięki!