Wpis z mikrobloga

@LibertyPrime: wsiadam na mangowe kongo i nabije trochę kredytu, bo premka się kończy za 3 godziny, ja na 15 st #!$%@?łem chyba z 15 i tylko 3 wygrane, tzn lipa. Odczekam trochę postrzelam sobie na 5 tirze i wrócę na rankingówki może później będzie lepiej.
@LibertyPrime: Zrobiłem 5 leveli w chyba jeden czy dwa wieczory, musiałem kupić Aobe, bo nic innego nie miałem. Teraz mogę grać T8, ale Mogami jak średni był, tak średni jest. Mam apetyt na ten okręt za 1 poziom, tą Atlante po tuningu, ale nie mam T10 nic :/
@LibertyPrime: tak to tym razem wymyślili, że sens jest grać tylko jak masz odpowiednie statki:
DD: Benson / Tashkient (?)
CA: Atago / Kutuzov
BB: Bismarck/Tirpitz
CV: Shokaku

...bo to one są najlepsze w t8. Ja z Amagi może dobiję gdzieś do 8-5 rangi, póki co prawie 10 wbita, ale idzie średnio. W ostatnim sezonie grałem Myoko, wygranych 63%, pierwsze miejsca w tabeli na non stopie bez problemu...
@LibertyPrime: mi nie bardzo idzie granie tymi niszczałkami, na samym początku kiedy zaczynałem przygodę wows to grałem Derzkim 3t i na tym moja przygoda się skończyła. Może trochę błąd bo jak widzę to topią najwięcej.
I jeszcze NC.


@LibertyPrime: no nie wiem, NC jakos specjalnie dobrze chyba sobie nie radzi, powiedzialbym ze podobnie do Amagi.

Generalnie patrzac po skladach na poczatku meczu da sie dosc trafnie okreslic kto wygra.
Jak mamy w teamie 2 x Bismarck, 2x Tirpitz, moje Amagi, Atago i Bensona przeciw 2 NC, 2 Amagi, Tirpitz, Kutuzov i Fubuki, to przewaga 3 niemieckich BB + Benson daja nam praktycznie pewne zwyciestwo (oczywiscie jesli
@LibertyPrime: to samo mozna powiedziec o Amagi :P
Za to Niemiec, nawet jak plynie sobie bokiem, jest w stanie przyjac duzo wiecej - przy okazji rozdajac torpedy na 7km albo pociski z baterii pomocniczej na 10km.