Wpis z mikrobloga

http://blog.mkansy.pl/o-polskim-systemie-edukacji.html Wpis na moim blogu na temat tego, dlaczego uważam, że kompletnie NIE WARTO się uczyć. Dlaczego "piątkowi" uczniowie pracują firmach "trójkowych" i zarabiają "dwójkowo". ( ͡° ͜ʖ ͡°) Dowiedz się czego naprawdę warto się uczyć i że można bez studiów robić genialne projekty z pasją i zarabiać na tym duże pieniądze. :) #coaching #edukacja #szkola #rozwojosobisty #psychologia #blog #studbaza #studia #praca #pieniadze #ciekawostki #motywacja #biznes
  • 10
  • Odpowiedz
Ogólnie prawda że polska szkoła ssie ale przesadzasz w drugą stronę

I dlaczego uczniowie "piątkowi", pracują w firmach "trójkowych" i zarabiają "dwójkowo"...


Należy rozróżnić oceny za coś wymagającego pracy (przede wszystkim prace domowe) a oceny za umiejętności, do liceum do dobrych ocen na sprawdzianach itd. wystarczy przejrzeć materiał na przerwie, w trudniejszych przypadkach poświęcić 15 minut w domu na zrobienie ściągi

Dla pracodawców trzy razy ważniejsza stała się inteligencja emocjonalna (EQ) od
  • Odpowiedz
@logixdev: po pierwszym punkcie przestałem czytać panie Coachu. Jakbym Cie spotkał na piwie, u znajomych albo na biznesowej kolacjiz i by sie okazało, ze nie wiesz gdzie leży Burkina Faso, nie masz wiedzy o polityce, biologii, sztuce czy technice to zenadometr by mi eksplodował i w głowie bym Cie skreślił bo o czym miałbym z taką amebą rozmawiać? O Twoich projektach? Nuda. Miałbyś mi mowić jak mam żyć moje życie? No
  • Odpowiedz
@velaskez: nie wiem czy Ty tak na poważnie, czy to ironiczne. ( ͡º ͜ʖ͡º) Skoro rozmawiasz ze znajomymi przy kolacji o stolicy Burkina Faso i budowie pantofelka, to naprawdę nie chciałbym być wsród nich. Ja nigdzie nie wspomniałem, że wiedza na temat polityki czy sztuki nie jest istotna. Sztuka daje więcej w kontekście rozwoju niż może się wydawać. Ja największe inspiracje czerpałem właśnie z niej. Chodzi
  • Odpowiedz