Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy
Pięknie zaorane dyrdymaly @berti, powazanego tutaj ostatnio bardzo, a nigdy nie rozumialem wlasciwie dlaczego... nawet BODY_FACTORY sie wpisal. Autorytety szybko umieraja na mikroblogu, szczegolnie posiadajace wiedze z nierzetelnych internetowych zrodel, teoretycy sztuki, w kazdym temacie wiedzacy lepiej. Tak, za takiego wlasnie teoretyka cię uważam. Niby zawsze zrodla, zawsze linki, argumenty, znajomosc fizjologii, zywienia i treningu, a wychodza duze braki. Nie pisze tego, by Cie ganic, bo kazdy palnie czasem jakas gafe, ale przyznac sie do niewiedzy nie ma komu, secundo - zeby za duzo osob w tagu nie bralo cie na powaznie, bo takiego wrazenia nabieralem od jakiegos czasu.

Rip @berti @gavroche #!$%@? i mariuszeM
  • 15
@delyew: ze brakow w edukacji nie da sie nadrobic przeczytaniem paru artykulow na pubmedzie oraz FAQ atlasu cwiczen na KFD. Mam wrazenie, ze berti zabral sie za niesienie kaganka oswiaty i wlasnie sie poparzyl gasnacym plomieniem swojej wiedzy.
@Duzy_Dziki_Zwierz: po to, ze bertiego czytam praktycznie pod kazdym wpisem w mikrokoksach i go bardzo szanuje, a raczej szanowalem, bo mialem wrazenie, ze rzeczywiscie ma wiedze. A teraz patrzac na to wszystko, ze ma zawsze odpowiedz na kazde pytanie, analizujac troche jego wypowiedzi, uwazam, ze po prostu dobrze googluje i poruszane zagadnienia obczaja na szybko, byle tylko sie wypowiedziec. I doszedlem do wniosku, ze nie ma wiedzy, i tym chce sie
@Duzy_Dziki_Zwierz: @kfjatooshek: @churagan:

Nigdy nie uważałem się za jakiegoś znawcę. Nigdy nie ukrywałem skąd pochodzi moja wiedza - jestem po prostu mniej leniwy niż inni w wyszukiwaniu informacji. Oraz potrafię myśleć logicznie.

1. Moja logika nie ogarnia jak przy nadmiernym rozroście organów wewnętrznych jak wątroba, nerki, trzustka, żołądek, jakiekolwiek funkcje chociażby perystaltyczne miałyby nadal zachodzić w naturalny sposób.
2. Moja logika nie ogarnia co dzieje się fizycznie z tymi
b.....i - @DuzyDzikiZwierz: @kfjatooshek: @churagan:

Nigdy nie uważałem się za jak...
@berti: ja predzej szukalbym przyczyn w konskich dawkach insuliny i jej wplywie na tluszcz wisceralny niz na przeroscie narzadow.
Bo te bojlery widzi sie juz u takich roznych #!$%@?, ktorych trudno byloby podejrzewac o to, ze sa w stanie bulic setki tysiecy zlotych na cykle z HGH z dawkami 15IU+
Taki Jaglak musialby zastawic ta swoja ulubiona S6 od Niemca, zeby sie tak bawic, a beben ma #!$%@? jak konsumenci 30IU+