Wpis z mikrobloga

@Phater: nie ma czegoś takiego jak głośniki do TV, a przynajmniej nie ma nic co by miało większy sens. Sprawę rozwiązuje albo soundbar (dobry, jeśli chcesz po prostu polepszyć dźwięk z TV) lub wzmacniacz/amplituner + głośniki (dobre, jeśli chcesz móc posłuchać na tym również muzyki w wysokiej jakości, streamować muzykę z spotify lub bluetooth, móc podłączyć pod to inne źródła, konsola np.).
W pierwszej kolejności musisz zdecydować się na którąś z
@AudioPlaza_pl:
w koncu konkretna odpowiedz.
wybieram wzmacniacz/amplituner z glosnikami, chcialbym rowniez sluchac na tym muzyki ze spotify przez bluetooth.
Budzet ok. 1000 zł (nie wiem czy to duzo czy mało)
@Phater: Budżet nie jest duży - ale przy odrobinie determinacji można złożyć za te pieniądze taki zestaw, który zagra lepiej niż niejeden soundbar za 2k :)
Po pierwsze - przy takiej cenie elektronika musi być używana. Potrzebujesz wzmacniacz stereo - szukasz czegoś do 300-400 zł - polecam Marantza, ale w tym momencie nie ma na allegro nic w ciekawej cenie. Mogłoby to być np to:

http://allegro.pl/denon-pma-280-i6536257134.html#thumb/1

Do tego kolumny. Potrzebujemy coś
@Phater: mogłeś wstrzymać się z przelewem, bo chyba zapomnieliśmy o kablu :) Bridge BERC225 będzie odpowiedni - dodać do zamówienia czy kupisz na własną rekę (pamietaj, żeby nie brać najtańszego z marketu) - 15 zł za metr.

Najważniejsze - jaki kolor głośników? Moim zdaniem najładniejszy jest espresso (ten ciemny, ale nie czarny) - taki też mam na magazynie od ręki, ale jak wolisz inny to jest to do załatwienia w ciągu
@AudioPlaza_pl: jak miło :-) mozesz normalnie dopisac do zamowienia. hmm.. sam nie wiem ile do konca trzeba kabla. 4m powinno wystarczyc na calosc. ale nie chce Cie tez narazac na koszty zbyt duze. Moge zaplacic normalnie :-)
Przekonales mnie tym espresso. Moze ten kolor bedzie sie lepiej komponowal do szafki z telewizorem.
Priv wlaczone