Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich biorących udział w ostatniej dyskusji na temat myślistwa i nowego prawa dotyczacego łowiectwa.

http://www.wykop.pl/link/3367465/lowiectwo-w-polsce-ogladnij-zanim-sie-wypowiesz/39603959/

oglądnijcie całe i wtedy dyskutujmy. Diana jest rzecznikiem PZŁ więc jej wiedza nie podlega żadnej dyskusji.

#myslistwo #lowiectwo #hobby #gownoburza #polowanie #bron #prawo #ekologia
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kyloe: "pogląd" to było Twoje słowo :) użyłam je tylko u siebie żeby sprawdzić jak na nie zareagujesz :-) no widzisz ja jestem specjalista w zakresie myślistwa więc też mam wiedzę.

Jest bardzo mało artykułów na temat temat - także że myślistwo szkodzi. Są to jedynie poglądy. Za 2 miesiacę mam wizytę w poradni psychologiczej - postaram się zaczerpnąć trochę więcej wiedzy.

1. Dziecko nie może oglądac scen zabijania.
2. Naganka a
  • Odpowiedz
@dorotka-wu powiedz mi, co mogę zrobić, żeby myśliwi się pojawili na wskazanych przeze mnie terenach? W ostatnim czasie ilość lisów które spotykam jadąc do roboty jest niewyobrażalnie wysoka. Dawniej nie widywalem ich w ogóle, a teraz praktycznie codziennie. Dziki tak zryly pobocza, że można się zastanowić czy to nie był jakiś nalot dywanowy przeprowadzany w okolicy. A o sarnach nawet nie wspomnę, nie raz i nie dwa w ciągu ostatnich kilku
  • Odpowiedz