Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich biorących udział w ostatniej dyskusji na temat myślistwa i nowego prawa dotyczacego łowiectwa.

http://www.wykop.pl/link/3367465/lowiectwo-w-polsce-ogladnij-zanim-sie-wypowiesz/39603959/

oglądnijcie całe i wtedy dyskutujmy. Diana jest rzecznikiem PZŁ więc jej wiedza nie podlega żadnej dyskusji.

#myslistwo #lowiectwo #hobby #gownoburza #polowanie #bron #prawo #ekologia
  • 66
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@migdalll: po czym wnioskujesz ze jestem dzieckiem? :) jak jestes w pracy to pracuj a nie oglądasz śmieszne kotki :)

No tak a pozniej bedziesz toczyc gownoburze i #!$%@? ze mysliwi sa zli itp. nie mając żadnego przygotowania merytorycznego.

@JohnMaxwell: Znam ją osobiście i podziwiam jako kobietę i myśliwą. Mogę zaświadczyć, iż Diana nia ma informacji wyssanych z palca.
@MaddoxX1911: cholera nie wiedziałam, ze jestem męska
  • Odpowiedz
@dorotka-wu: Obejrzę po pracy, ale teraz chciałbym tylko zauważyć, że imię "Diana" idealnie pasuje do rzeczniczki PZŁ ( ͡° ͜ʖ ͡°)

! Dla niekumatych - rzymskiej mitologi Diana była boginią łowów, a także przyrody, gór, lasów, etc.
  • Odpowiedz
@dorotka-wu:Zniżę się - "#!$%@?" to ty, bo nigdzie nie pisałam że myśliwi są źli - ba, nawet pisałam Ci że kilku znam, byłam nawet na święcie Hubertusa. Przeinaczasz i to mocno - wiesz dobrze o co chodziło. O twój "fun" i całą otoczkę. Gównoburze toczysz ty, i ja się gówna, które rozpętujesz tykać już nie mam zamiaru. Komentarze moje przeczytaj jeszcze raz, jak masz problem ze zrozumieniem. Zamiast być normalną,
  • Odpowiedz
@Oczk: tym bardziej, ze do mojego wyglądu nie mam nic do zarzucenia. Może nawet niedługo znowu zrobię pokaż mordę z jakimś normalniejszym zdjęciem a nie robionym ziemniakiem :)
  • Odpowiedz