Wpis z mikrobloga

Kondogbia

Real Madryt będzie chciał domknąć transfer Geoffreya Kondogbii w przyszłym tygodniu. Po pozyskaniu Isco, kolejnym celem jest francuski pomocnik, który przebywa obecnie w Turcji na Mistrzostwach Świata do lat dwudziestu. Przedstawiciele grupy inwestycyjnej Doyen Group, która posiada 50% praw do piłkarza, mają nadzieję na spotkanie z włodarzami Realu Madryt w przyszłym tygodniu. Prezes Sevilli José María del Nido przyznał, że otrzymał już ofertę za Francuza, opiewającą na 9 milionów euro, to trzy razy tyle, ile Andaluzyjczycy zapłacili za niego Lens w 2012 roku.

Paulinho

"Wiem, co zostało napisane na temat mnie i Realu, ale tak na prawdę nikt z Madrytu do mnie nie dzwonił", stwierdził i dodał: "Tottenham jest jedynym klubem, który złożył oficjalną ofertę mojemu klubowi. W każdym razie poczekajmy do zakończenia Pucharu Konfederacji, wtedy podejmę decyzję, na razie mam jeszcze czas".

De Rossi

"Real Madryt może kupić wszystko i wszystkich, ale we Włoszech powinni przyjrzeć się De Rossiemu. Oczywiście jest jeszcze wielu innych wartościowych graczy, takich jak Cavani, który powinien skończyć na Bernabéu", mówi Agent FIFA Diego Tavano, przekonując, że Los Blancos zrealizują swoje cele tylko wtedy, gdy skontaktują się z Romą i Napoli.

Cavani

"Nikt się z nami nie kontaktował. Co prawda rozmawiałem z City, ale nie przedstawili oni oferty mającej ekonomiczne podstawy do zamknięcia operacji. Fani powinni słuchać tylko tego, co mówią piłkarz, agent i prezes", mówi Aurelio De Laurentiis, prezes Napoli.

#transfery #realmadryt #realmadrid
  • 9
@Theos: ale jednak nie zdziwiłbym się (po ostatnich dosyć mądrych transferach) gdyby sprowadzili do kompletu Kondogbie. Za ten ponad rok mógłby się już przydać. I nie wiem czy nie zapowiada się jeszcze lepiej od Casemiro.
@RafiRK: Napisał, z żartami :P

Mam ją nawet, ale za wiele nie rozumiem, bo jest po włosku :D

Ale tutaj jest chyba najbardziej znany cytat Florentino Pereza o Tottim:

I spent a lot of money in my life to build a powerful team like Real Madrid, but my desire, I always liked the captain of Roma, Francesco Totti. Unfortunately, it was impossible to reach him because Totti always want to remain