Wpis z mikrobloga

#kierowcy #mandat #niemcy hej. pożyczyłem samochód "koleżance" bo akurat jechała do polski a ja i tak miałem zwozić auto. no i dostałem zdjęcie z podróży wprost z niemieckiego fotoradaru, na blankiecie pisze by wskazać kierowcę co też uczyniłem, wpisałem jej adres nazwisko i odesłałem list. Tylko co teraz jak ona się wyprze i powie że to nie ona prowadziła, sprawa trafia do sądu? Jak to działa?
  • 5
  • Odpowiedz
@szukajek: Wraz z tym świstkiem widać kierowcę. Wątpię, że dałaby radę się wyprzeć, chyba, że twoja żona, dziewczyna to jej siostra bliźniaczka czy kij inny sobowtór.
  • Odpowiedz
@szukajek: Jeżeli chodzi o wezwanie mandatowe z zagranicy, to warto wspomnieć, że takie wezwanie musi przejść polską procedurę wykroczeniową. Jednocześnie kolejny wjazd do RFN, tym autem może zakończyć się nieprzyjemnym spotkaniem z niemieckimi służbami, w przypadku kontroli. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o swojej sytuacji, prześlij nam dokumenty do darmowej analizy na skrzynkę mandaty@yanosik.pl ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zobaczymy, co da się zrobić!
  • Odpowiedz