Wpis z mikrobloga

@rdy no właśnie domyślnie mam chrome i chce się go pozbyć, bo to jak on mi zasoby pożera to jest jakiś dramat

Opera dobra myśl, dzięki ( ͡ ͜ʖ ͡)
@cebulazord: teoretycznie na 6 powinno być mniejsze zużycie, ale w mojej Z2 też jakby większe + zepsuli Staminę.
Ewentualnie po aktualizacji zrób factory reset lub wgraj sobie normalnie samemu oprogramowanie oryginalne Sony od podstaw.
@wiewior_s: ehh zanim oni w tym sony przygotują nowy soft do pobrania to jeszcze trochę minie :(
@brylek: a ile w Twojej xperii bateria jest w stanie wytrzymać na jednym ładowaniu?
@Kargaroth: zaczynam się zastanawiać czy wybór tego producenta to był dobry wybór... Bateria, która o godzinie 9 ma 100%, teraz, o godzinie 15 jest już rozładowana... korzystam z telefonu raczej normalnie tj. messenger, whatsapp, snapy, instagram, wykop, mapy,
@cebulazord: zależy jak używam, od jednego dnia po 3-4 dni. Ja jednak używam Greenify i usypiam apki, żeby mi nie pikał cały czas Facebook i inne Snapy, sprawdzam kiedy chcę :) Do tego Stamina, czyli telefon leży martwy ze zgaszonym ekranem. Rano 100%, trochę rozmów, SMS-ów, neta i teraz mam 80%.
Używałem go intensywnie na urlopie ostatnio (cały czas lokalizacja + mapy i chrome), wieczorem zawsze miał ok. 40% i 4h