Wpis z mikrobloga

Nie mam słów na takich januszy >klik<

Jak można coś takiego kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°) Cena premki na cztery osoby to 13zł! Serio warto oszczędzić te 6 złotych dorabiając przy okazji złodzieja i cwaniaczka? Kupując takie konto nie dajesz nic #netflix za to przelewasz wszystko dla jakiegoś janusza biznesu. Serio #netflix robi na tyle zajebiste seriale, mają spoko platformę która działa bez problemu to chyba im się trochę należy.
Nie muszę chyba pisać, że więcej legalnych kont przelewa się na większe zainteresowanie samej platformy naszym krajem, co przykłada się na więcej zawartości dostępnej po polsku. Ale nie, trzeba oszczędzić 6 zł. Gardzę takim podejściem ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Można jakoś z tymi aukcjami walczyć? Czy netflix i allegro mają w dupie?
  • 7
@Kiedys_Mialem_Fejm: jak widzę to biznes ładny im się kręci. Na jednej aukcji sprzedane 746 kont co daje 6x746= 4476zł. Zastanawia mnie tylko skąd oni tyle tych kart płatniczych biorą żeby tego triala zarejestrować.
@lent: Nie wiem czy dobrze zrozumiałem. Kupujesz za 7zł konto z darmowym pierwszym miesiacem, do któego dostajesz passy i jak chcesz to potem mozesz sobie samemu przedłuzać płacąc normalną stawkę? :D