Wpis z mikrobloga

@starface: Autor tego śmiesznego posta chyba dawno nie był w wiejskiej szkole. Akurat pracuję w szkole na wsi - sala gimnastyczna, stołówka, szafki, w każdej sali interaktywne tablice, 2 sale komputerowe, odnowione boisko szkolne, plac zabaw dla najmłodszych. W pobliskich wsiach warunki w szkołach podobne :) A co do reformy to samo zlikwidowanie gimnazjów jest dobre, jednakże tyle zmian w edukacji naraz stwarza chaos.
@rzep ludzie nie maja pojecia o gimbazjach. ja akurat trafilem po podstawowce z wioski do mega patologicznego gimnazjum. w podstawowce tez byly patusy ale duzo mniej dzieci, wszyscy sie znali od zawsze, hierarchia byla ustalona. A w pato gimnazjum? jak w lesie, uczniowie z wielu wiosek, kazdy wrogo nastawiono do tych innych, proby zaimponowania innym, budowanie hierarchii silą. Do liceow juz ida dojrzalsi ludzie, wiec z mojego punktu widzenia #!$%@? gimnazjum to
Autor tego śmiesznego posta chyba dawno nie był w wiejskiej szkole. Akurat pracuję w szkole na wsi - sala gimnastyczna, stołówka, szafki, w każdej sali interaktywne tablice, 2 sale komputerowe, odnowione boisko szkolne, plac zabaw dla najmłodszych. W pobliskich wsiach warunki w szkołach podobne


@agataen: chyba w każdej wiejskiej szkole jest tak samo. Przynajmniej w mojej okolicy, z tego co zauważyłem, to szkoły wiejskie są zdecydowanie lepiej wyposażone, niż szkoły miejskie,
@starface: Gościu niestety nie przewidział że od czasu jego wyjścia ze szkoły wiele się zmieniło. Każda szkoła którą znam ma internet, dobrze wyposażoną pracownie, szkoły z największych dziur zostały zlikwidowane. I nie wiem czy istnieją jeszcze szkoły które zapewniały by jedynie klasy 1-4. Z innymi sprawami jak sala gimnastyczna może być gorzej ale czy jej brak skazuje wychowanków na bezrobocie!!
Podsumowując
Próba zaatakowania reformy zarzutami z dupy. Można znaleźć znacznie bardziej